Przejdź do treści
Reklama
Reklama

#TrashRun – świetna akcja andrychowianina

Informacje, 08 lipca 2020 09:26

Marcin Jaskółka z Andrychowa wpadł na pomysł, aby zachęcić innych do większej dbałości o czystość otoczenia. Tak zapoczątkował projekt #trashrun. Wyzwanie zwróciło uwagę nie tylko jego znajomych, lecz także zagranicznych gwiazd sportu – podaje portal o2.pl

Założeniem projektu #trashrun jest łączenie aktywności sportowej ze zrobieniem czegoś dobrego dla środowiska. Jego uczestnicy w trakcie spaceru, wycieczki rowerowej czy joggingu zbierają śmieci. Temat na radioandrychow.pl przesłał nam Pan Tomasz. – Może warto zachęcić ludzi do sprzątania w naszym regionie? Będąc na grzybach w zeszły weekend, w okolicach Kocierza było w lesie pełno śmieci!

Fot. Marcin Jaskółka J

Wspieramy akcję #TrashRun – zainicjowaną przez Marcin Jaskolka J.

Pod przewodnictwem m. in. sportowców olimpijskich, paraolimpijskich, himalaistów i kierowców rajdowych ruszamy z domów, aby pobiegać i posprzątać porzucone śmieci, zalegające np. w polskich parkach, lasach i innych terenach zielonych. Wszędzie tam, gdzie najbardziej lubimy biegać lub spacerować.

Radio Andrychów dołącza się do akcji!

Ty też możesz podjąć wyzwanie #TrashRun!

To proste – idź na spacer lub wyjdź pobiegać, a równocześnie pozbieraj napotkane po drodze śmieci. Po wykonaniu zadania opublikuj zdjęcie oznaczone #trashrun i przekaż wyzwanie kolejnej osobie.

Oprac. rf

Podziel się
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Skip to content