Przejdź do treści

Trafione zmiany trenera. Huragan się zrehabilitował

Sport, 27 sierpnia 2023 17:05

Po porażce na inaugurację sezonu ze Zniczem Sułkowice piłkarze Huraganu Inwałd mieli dziś coś do udowodnienia, a zarazem chcieli się zrehabilitować. Zadanie tylko pozornie wydawało się łatwe, bo Amator Babica zawiesił gościom wysoko poprzeczkę.

Na pierwszą bramkę kibice musieli czekać do 43 min. Wówczas Kamil Wołczyk posłał prostopadłe podanie, a jeden z obrońców tak niefortunnie je przeciął, że piłka znalazła się pod nogami Adama Chrapkiewicza i ten okazji nie zmarnował.

Po zmianie stron obie strony stworzyły kilka dogodnych okazji do zdobycia bramki. W szeregach Huraganu znakomicie spisał się Jan Bańdo, popisując się trzema kapitalnymi obronami. A grający trener Wołczyk nosem do zmian. Wprowadzony do gry junior Dawid Biczak w 85 min. dośrodkował w pole karne i Kamil Kukuła z najbliższej odległości skierował głową piłkę do siatki.

Wynik na 3:0 ustalił także wprowadzony w drugiej połowie Łukasz Chrapkiewicz, wykańczając kontrę napędzoną przez Kamila Kukułę.

– Cieszy wygrana na trudnym terenie. Chcieliśmy się zrehabilitować i to się udało. Drużyna wytrzymała fizycznie i psychicznie – mówi Kamil Wołczyk.

Amator Babica – Huragan Inwałd 0:3 (0:1)

woc Fot. Wojciech Ciomborowski  

Podziel się

Audycje / Posłuchaj więcej podcastów

Skip to content