Przejdź do treści
Reklama
Reklama

TOKI WIELKIEJ WODY autorstwa Oli Bylicy

Kultura, 07 września 2021 12:17

17 września 2021 zapraszamy do Wiejskiego Domu Kultury w Inwałdzie na uroczyste otwarcie wystawy fotografii i ilustracji TOKI WIELKIEJ WODY - OLA BYLICA, której towarzyszyć będzie premiera spektakl, pt. „Dokąd?” Teatru Ruchu FORMA.

Ola Bylica wystawa

Wernisaż odbędzie się 17 września 2021 r. (piątek) o godzinie 17.30 w WDK w Inwałdzie. Wystawę będzie można oglądać do 11 października 2021 r. W programie wieczoru również premiera spektaklu, pt. „Dokąd?” Teatru Ruchu FORMA (reż. Aneta Lachendro i grupa). Wystąpią: Adrianna Rudy, Natalia Mydlarz, Maria Tomiczek i Michał Talar. Początek spektaklu o godz. 18.00. Wstęp wolny.


OLA BYLICA – pochodząca z Andrychowa, studentka projektowania graficznego na Katowickiej Akademii Sztuk Pięknych, ilustratorka, freelancerka, współpracująca głównie z wydawnictwami dziecięcymi, laureatka konkursu marki „Medicine” na pattern. Hobbystycznie fotografka oraz działaczka ekologiczna, zafascynowana naturą, zwierzętami i ruchomym obrazem.

Teatr Ruchu FORMA został założony w 2004 roku, działa w Wiejskim Domu Kultury w Inwałdzie (placówka Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie). Instruktorem zespołu jest Aneta Lachendro.

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z Anetą Lachendro, która przedstawia jesienne wydarzenia w WDK w Inwałdzie.

ap

Podziel się
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Skip to content