Przejdź do treści

Targi Dom z pomysłem przed nami

Informacje, 02 września 2015 09:54

​W pierwszy wrześniowy weekend (5-6.09) w hali sportowej przy ul. 1-go Maja 4 w Andrychowie odbędzie się piąta edycja targów „Dom z pomysłem” (Budownictwo, Instalacje, Wnętrza).

Podziel się

Na tegorocznych targach pojawi się wiele nowych firm. Zaprezentują one aktualności z ostatniej chwili:
– „jazda próbna kuchni” – firma Merkury z Kalwarii Zebrzydowskiej udzieli fachowych porad, pokaże oraz wytłumaczy, co kryje się pod tą nazwą, 

– firma RAK Technika Cieplna przedstawi wszystko na temat ogrzewania podłogowego, a także zapozna odwiedzających targi z „ciepłymi wycieraczkami", suszarkami niezbędnymi przed zbliżającym się sezonem jesienno-zimowym. 

A ponadto: po raz pierwszy szeroka ekspozycja płytek i elementów wyposażenia łazienek na stoisku firmy TGS. Tych, którzy są w trakcie urządzania wnętrz firma WIMAT  z Choczni zabierze w „Świat Podłóg”, gdzie znajdziemy m.in. parkiety, mozaiki, deski podłogowe, panele drewniane, laminowane, systemy tarasowe oraz środki do pielęgnacji drewna. To tylko niektóre nowości tegorocznych targów w Andrychowie.

W trakcie Targów będzie można spotkać się z fachowcami, poznać nowe trendy w budownictwie, ogrzewaniu i wyposażeniu wnętrz, a nawet wygrać nagrodę.
Już 27.08. na profilu organizatora na Facebooku rozpocznie się konkurs, w którym do wygrania będzie 4-rdzeniowy tablet z modemem.
Honorowy patronat na targami objęli: Starosta Wadowicki oraz Burmistrz Andrychowa.

Podziel się

Audycje / Posłuchaj więcej podcastów

Skip to content