Przejdź do treści
Reklama
Reklama

Ta atrakcyjna Kreta…

Kultura, 11 września 2020 10:18

Klub Kulinarnego Podróżnika w Wieprzu zaprasza na pierwsze po wakacjach spotkanie. Tym razem uczestnicy udadzą się na Kretę.

A pełna treść zaproszenia brzmi tak: Zapraszamy klubowiczów na spotkanie poświęcone Krecie dnia 11 września o godzinie 19:00. To tej pory ta wyspa była dość odległa i całkiem droga dla niskobudżetowych turystów ale dzięki epidemii jest łatwo dostępna jak nigdy dotąd. Tanie loty za niecałe 200 zł, niezwykłe noclegi i wspaniałe jedzenie. Wyjazd tygodniowy z wynajęciem auta to przygoda za kilkaset złotych. Zobaczymy największe atrakcje Krety czyli; białe i różowe plaże z turkusową i lazurową wodą, zabytki kultury minojskiej i mykeńskiej w tym pałac w Knossos oraz muzeum archeologiczne gdzie pośród zbiorów są i świnki! Klasztory prawosławne, gaje oliwne, twierdze i porty Wenecji a nawet muzeum zardzewiałego sprzętu wojskowego. Jako poczęstunek zaserwujemy chałwę.

Spotkania odbywają na I piętrze Centrum Biblioteczno-Informatycznego w Wieprzu (obok Urzędu Gminy) przy ulicy Centralnej 9. Wstęp wolny.

Oprac. jd

Podziel się
Reklama
Reklama
Reklama
miejsce na twoją reklame
Reklama
Reklama
Skip to content