Przejdź do treści

Szukają Talentów

Kultura, 28 września 2016 10:28

​Coroczny Festiwal Artystyczny „Talenty” zbliża się wielkimi krokami. Poszukujemy zdolnych, pełnych pasji i entuzjazmu młodych ludzi, którzy zaprezentują na wadowickich scenach swoje umiejętności. Tegoroczne eliminacje gminne XVI Festiwalu Artystycznego „TALENTY 2016” odbędą się 7 i 8 listopada br.

Podziel się

Festiwal skierowany jest do dzieci i młodzieży, począwszy od uczniów I klasy szkoły podstawowej do gimnazjalistów na etapie gminnym, natomiast do etapu powiatowego zapraszamy również uczniów szkół ponadgimnazjalnych.
Wystarczy przeczytać regulamin i wypełnić kartę zgłoszenia (do pobrania na stronie poniżej), a następnie złożyć kartę do Wadowickiego Centrum Kultury. Na zgłoszenia w kategoriach: muzyka instrumentalna, wokal, taniec, teatr i recytacja, literatura, fotografia i film oraz plastyka czekamy do 21 października 2016 r.
Kolejnym etapem w zmaganiach o statuetkę „Talent 2016” i eliminacje do Małopolskiego Festiwalu Form Muzycznych i Tanecznych „TALENTY MAŁOPOLSKI” są eliminacje powiatowe, które odbędą się 28, 29 i 30 listopada w Wadowickim Centrum Kultury. Na zgłoszenia uczestników z innych gmin oraz młodzieży ze szkół średnich do etapu powiatowego czekamy do 9 listopada br.
Koncert Laureatów i wręczenie statuetek "TALENT 2016" rozpocznie się w niedzielne popołudnie 11 grudnia.

ETAP GMINNY:
– Eliminacje dla gminy Andrychów odbędą się  7 listopada 2016
(poniedziałek) w Wiejskim Domu Kultury w Inwałdzie od godz. 9.00.
Termin zgłoszenia reprezentantów gminy Andrychów upływa 24 października 2016 r. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres e-mail: aneta.stuglik@kultura.andrychow.eu lub na adres: CKiW w Andrychowie, ul. Starowiejska 22b z dopiskiem: „Talenty 2016”.
W przypadku dużej ilości osób zgłoszonych do eliminacji  Współorganizator ma prawo rozszerzyć termin przesłuchań do dwóch dni (7 i 8.11.2016), o czym uczestnicy konkursu zostaną odpowiednio wcześniej poinformowani  telefonicznie bądź mailowo.

Zapraszamy do udziału!"
http://wck.wadowice.pl/dom-kultury2/festiwale,-konkursy,-przeglady/festiwal-talenty

Podziel się

Audycje / Posłuchaj więcej podcastów

Skip to content