Przejdź do treści

Szósta kolejka B klasy przed nami

Sport, 22 września 2023 15:54

W sobotę i niedzielę na boiskach powiatów wadowickiego rozegrane zostaną mecze szóstej kolejki B klasy. Przed nami kilka ciekawie zapowiadających się spotkań.

W sobotę o 16.00 rezerwy Halniaka Targanice podejmować będą Relaks Wysoka. To nie pierwsze spotkanie tych drużyn w tym sezonie. Mierzyły się one ze sobą już 29 lipca, również w Targanicach. Wówczas jednak stawką konfrontacji nie były ligowe punkty, lecz awans do III rundy Pucharu Polski na szczeblu podokręgu. Górą byli wtedy goście, sięgając po wygraną 3:1. A jak będzie jutro?

Za to w niedzielne popołudnie (wszystkie mecze o 16.00) rezerwy IV -ligowego Orła staną do rywalizacji z drugą drużyną innego czwartoligowca – Beskidu Andrychów. Goście w tym sezonie idą przez ligę jak Burza. Choć spytkowicka Astra pokazała, że podopiecznym Jakuba Skrzypca można się postawić, co nie znaczy, że z nimi wygrać.

Na własnych obiektach wystąpią Leskowiec Rzyki i Gronie Zagórnik. Ekipa spod Potrójnej podejmie drugi zespół a-klasowego Jałowca Stryszawa, który jest jedyną ekipą w stawce z powiatu suskiego. Zagórniczanie zmierzą się z Orłem Radocza, szukając nadal pierwszych punktów w sezonie.

woc Fot. Wojciech Ciomborowski

Podziel się

Audycje / Posłuchaj więcej podcastów

Skip to content