Przejdź do treści

Święto Kina w Kinie Centrum w Wadowicach

Informacje, 02 października 2023 09:50

Nowy repertuar w wadowickim kinie przyciągnie nie tylko najmłodszych na seanse filmowe. W repertuarze znalazły się pokazy przedpremierowe oraz nagradzany na festiwalu filmowym w Cannes melodramat.

repertuar Kino centrum

Premiera! Film z polskimi napisami

PIŁA X

Horror, prod. USA, reż. Kevin Greutert, wyk. Tobin Bell, Shawnee Smith, Stevan Brand, Synnove Macody Lund, czas 118 min., od 15 l.

Akcja filmu rozgrywa się między wydarzeniami z najsłynniejszych i najkrwawszych części cyklu: PIŁA I i II. Cierpiący na chorobę nowotworową John wyrusza do Meksyku, by poddać się eksperymentalnemu leczeniu, które jest dla niego ostatnią szansą na przeżycie. Po zabiegu odkrywa, że padł ofiarą medycznych oszustów, którzy zbijają majątek na ludzkim cierpieniu. Nie wiedzą, że zadarli z człowiekiem, który w kwestiach cierpienia jest ekspertem…

Bilety: 17 zł (normalny), 14 zł (ulgowy), 12 zł (grupowy/KDR)
SEANSE: 4 października, godz. 16:30, 5 października, godz. 19:00

„środAwisko 19:00”
Nagradzany na festiwalu filmowym w CANNES
Film z polskimi napisami

TURKUSOWA SUKNIA

Melodramat, prod. Francja, Maroko, Belgia, Dania, reż. Maryam Touzani, wyk. Seleh Bakri, Lubna Azabal, Ayoub Messioui, czas 124 min., od 15 l.

Halim jest tradycyjnym krawcem. Na zamówienie klientek wyszywa suknie złotymi nićmi. O talencie mężczyzny, a zwłaszcza niezwykłym hafcie, jakim ozdabia tradycyjne, szyte przez siebie stroje, jest na tyle głośno, że kolejne zamówienia znacznie przekraczają jego możliwości. Sytuacja zmusza Halima, by zatrudnił młodego pomocnika

Bilety: 10 zł
SEANS: 4 października, godz. 19:00

Podziel się

Audycje / Posłuchaj więcej podcastów

Skip to content