Przejdź do treści
Reklama
Reklama

Świąteczne niespodzianki

Informacje, 04 grudnia 2020 17:13

Na Placu Mickiewicza stanęła już świąteczna choinka, a na ulicach trwa instalacja ozdób z kolorowych świateł. Będzie kilka nowości i nowych miejsc, gdzie zabłysną bożonarodzeniowe ozdoby.

Wiemy już np. że zupełnie nowa instalacja będzie na fontannie przy pałacu. W ubiegłym roku jacyś wandale zniszczyli poprzednie dekoracje. A ponieważ były ubezpieczone, to za kwotę z tego ubezpieczenia kupiono nowe ozdoby. Jeszcze bardziej przyozdobiona będzie stojąca choinka. A poza tym, powiedział nam to burmistrz Tomasz Żak, czekają nas niespodzianki, bo świąteczne światełka pojawią się w zupełnie nowych miejscach.

– Postanowiliśmy, że w tym trudnym czasie, przy tej izolacji, trzeba zrobić mieszkańcom trochę radości i poprawić nastrój – mówi burmistrz. – Mam nadzieję, że tak się stanie.

Na pytanie, kiedy zabłysną ozdoby na ulicach i fontannach, burmistrz odpowiada, że to niespodzianka. Ale spodziewajmy się jej w każdej chwili… I stało się: pierwsze przykuwają wzrok już dziś (4 grudnia). Nowością są iluminacje na drzewkach rosnących na skwerze obok pomnika przed magistratem.

mn i jd Fot. Jacek Dyrlaga

Podziel się
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Skip to content