Przejdź do treści
Reklama
Reklama

Sukces SP w Sułkowicach-Łęgu w piłce nożnej halowej

Sport, 28 listopada 2019 12:03

27 listopada 2019 w Nowym Sączu odbył się finał wojewódzki w piłce nożnej halowej dziewcząt z rocznika 2007 i młodszych. W zawodach brały udział drużyny ze szkół podstawowych z Wieliczki, Rożnowa, Suchej Beskidzkiej, Sułkowic-Łęgu oraz Jastrzębia.

Podziel się

W skład drużyny z SP w Sułkowicach-Łęgu weszły: Agnieszka Praciak, Agata Kasprzak, Nadia Kruczek, Milena Koczur, Kaja Czuba, Gabriela Wojewodzic, Alicja Malarz, Maria Płonka, Judyta Prus. Dziewczętom udało się ostatecznie zająć 3. miejsce w województwie.
Drużyna wygrała spotkanie z Jastrzębiem (2:0). Następnie zaliczyła dwa remisy z zespołami z Rożnowa i Suchej Beskidzkiej (2:2, 1:1). Jednak na koniec w finale dziewczęta musiały uznać wyższość zawodniczek z Wieliczki przegrywając 0:1.
Końcowa kolejność miejsc: SP Sucha Beskidzka, SP Wieliczka, SP Sułkowice-Łęg, SP Rożnów, SP Jastrzębie.

Droga do finałów wojewódzkich wiodła przez eliminacje gminne, powiatowe oraz rejonowe. Na każdym etapie zawodniczki zajmowały 1. miejsce kończąc każde zawody z kompletem zwycięstw. Zawodniczki pod wodzą Artura Zborowskiego wróciły z Nowego Sącza bogatsze o puchar, pamiątkowe medale, a także doświadczenie, które w kolejnych latach może pomóc w wywalczeniu pierwszego miejsca.

Materiał nadesłany przez SP w Sułkowicach-Łęgu

Podziel się
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Skip to content