Przejdź do treści
Reklama
Reklama

Strefa fitness do wynajęcia

Informacje, 14 lutego 2020 08:00

Dziś Miejski Ośrodek Sportu, Kultury i Turystyki w Andrychowie ogłosił przetarg na wynajem strefy fitness, będącej częścią Krytego Basenu w Andrychowie.

Podziel się

Przedmiotem przetargu ustnego ograniczonego jest najem części lokalu użytkowego, składającego się z 8 pomieszczeń, w tym sali fitness (pow. 161,61 m2), recepcji, szatni oraz toalet, o łącznej powierzchni 246,08 m2. Lokal posiada osobne zewnętrzne wejście, wyposażony jest w instalacje: elektryczną, wodno-kanalizacyjną, centralnego ogrzewania. Lokal przeznaczony jest na działalność usługową obejmującą prowadzenie zajęć fitness.
Przetarg odbędzie się  3 marca 2020 r. o godzinie 1000, w budynku Krytego Basenu w Andrychowie, ul. Włókniarzy 11, a stawka wywoławcza czynszu za 1 m2 powierzchni użytkowej lokalu wynosi 25,00 zł + 23% VAT. Lokal można oglądać po wcześniejszym osobistym lub telefonicznym uzgodnieniu terminu z Miejskim Ośrodkiem Sportu, Kultury i Turystyki w Andrychowie, ul. Włókniarzy 11, nr telefonu 504 204 309.

Szczegółowe informacje dotyczące przetargu dostępne są na stronie internetowej www.moskit.andrychow.eu, w Biuletynie Informacji Publicznej oraz na tablicy ogłoszeń Miejskiego Ośrodka Sportu, Kultury i Turystyki w Andrychowie.

Podziel się
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama