Przejdź do treści
Reklama
Reklama
Gospodarstwo-Dudek-w-Zagórniku-baner

Startują rozgrywki Keeza Klasy A i B

Sport, 13 sierpnia 2021 10:13

W weekend zainaugurowane zostaną rozgrywki sezonu 2021/2022 w Keeza Klasie A. Ten sezon będzie wyjątkowy, bo drużyny zostały podzielone na dwie grupy - "wadowicko-andrychowską" i "susko-kalwaryjską". Startują też mecze w Keeza Klasie B, a w Keeza IV lidze Beskid Andrychów rozegra drugą kolejkę.

W pierwszej kolejce Keeza Klasy A Znicz Sułkowice Bolęcina u siebie zagra z Olimpią Chocznia w sobotę o 17, Burza Roczyny w Kossowej powalczy z Przełęczą w sobotę o 17, Huragan Inwałd na wyjeździe zmierzy się z Grodem Grodzisko w sobotę o 17, a Halniak Targanice w Babicy zagra z Amatorem w niedzielę o 17.

Początek zmagań także w Keeza Klasie B. Rezerwy Halniaka Targanice u siebie zagrają z Relaksem Wysoka w sobotę o 17, Gronie Zagórnik zmierzą się na własnym stadionie z Sokołem Frydrychowice w niedzielę o 17, a mecz Leskowca Rzyki z Płomieniem Sosnowice został przeniesiony na 11 listopada.

Przed nami również druga kolejka w Keeza IV lidze. Drużyna Beskidu Andrychów po inauguracyjnym zwycięstwie 3:0 nad MKS-em Trzebinia, zagra tym razem na wyjeździe z KS-em Chełmek, który w pierwszej serii przegrał z Dalinem Myślenice 2:3. Mecz Beskidu w Chełmku zaplanowano na sobotę o godzinie 17.

gs

Podziel się
Reklama
Gospodarstwo-Dudek-w-Zagórniku-baner
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Gospodarstwo-Dudek-w-Zagórniku-baner
Skip to content