Przejdź do treści

Starcie żelaznych defensyw hitem 9. kolejki B klasy

Sport, 13 października 2023 15:29

Wydarzeniem 9. kolejki wadowickiej B klasy będzie konfrontacja Sokoła Frydrychowice z rezerwami Beskidu Andrychów. Ale to nie jedyne warte obejrzenia widowisko w ten weekend.

Z zespołów reprezentujących gminę Andrychów jako pierwszy do gry przystąpi Leskowiec Rzyki. Podopieczni Adriana Żydka w sobotę o 15.00 zmierzą się na wyjeździe z Sokołem Przytkowice, który tydzień temu stracił miano niepokonanej drużyny. Stąd zapewne teraz będzie chciał się odegrać.

A już w niedzielę o 15.30 czeka nas wydarzenie kolejki. Kroczące od zwycięstwa do zwycięstwa rezerwy Beskidu staną do wyjazdowego boju z mającym tylko trzy punkty mniej Sokołem Frydrychowice. Tak gospodarze, jak i goście imponują skutecznością w rozbijaniu ataków rywali, tracąc dotychczas tylko po osiem bramek. Tyle, że andrychowianie sami strzelili ich aż 40, a frydrychowiczanie o 24 mniej!  

W równolegle toczącym się meczu rozpędzone Gronie Zagórnik podejmą Gród Grodzisko i nie tylko z racji gry na własnym stadionie będą faworytem. Wcześniej, bo już o 11.00 rezerwy a-klasowego Jałowca Stryszawa gościć będą drugi zespół targanickiego Halniaka. I w tym przypadku większe szanse na punkty mają gospodarze zawodów.

woc Fot. Wojciech Ciomborowski

Podziel się

Audycje / Posłuchaj więcej podcastów

Skip to content