Przejdź do treści
Reklama
Reklama

Środa w Keeza IV lidze oraz Keeza Klasie A

Sport, 10 czerwca 2021 09:00

W środę rozegrana została 25. kolejka Keeza IV ligi. W grupie mistrzowskiej Beskid Andrychów zremisował bezbramkowo na wyjeździe z Sokołem Kocmyrzów. Grali także A-klasowcy.

Andrychowianie mają na koncie 35 punktów, które dają im ósme miejsce.

W 30. serii spotkań Keeza Klasy A Znicz Sułkowice Bolęcina uległ Olimpii Chocznia 1:3, Halniak Targanice zremisował z liderującą Skawą Wadowice 1:1, Huragan Inwałd pokonał Wisłę Łączany 4:2, a Burza Roczyny wygrała z Nadwiślanką Brzeźnica 3:1. Halniak nadal jest wiceliderem, Burza jest szósta, Huragan siódmy, a Znicz czternasty.

Przed nami 26. seria spotkań Keeza IV ligi. W grupie mistrzowskiej Beskid Andrychów zagra tym razem u siebie, a podejmie wyżej notowany Dalin Myślenice. Początek meczu na stadionie przy ulicy Kościuszki w sobotę o 11.

W 31. kolejce Keeza Klasy A Burza Roczyny u siebie zagra z Żurawiem Krzeszów w niedzielę o 17, Huragan Inwałd na wyjeździe zmierzy się z Koroną Skawinki w niedzielę o 11, Halniak Targanice na własnym stadionie zagra z Orłem Wieprz w niedziele o 18, a Znicz Sułkowice Bolęcina u siebie powalczy z Narożem Juszczyn w niedzielę o 17.

W 24. kolejce Keeza Klasy B Leskowiec Rzyki w Radoczy zagra z Orłem w sobotę o 17, Gronie Zagórnik w Woźnikach powalczą z Wikliniarzem w sobotę o 15, a Halniak II Targanice u siebie zagra z Borowikiem Bachowice w sobotę o 16.

Z kolei w IV lidze kobiet Burza Roczyny na wyjeździe zagra z Olimpią Osieczany w sobotę o 11.

gs

Podziel się
Reklama
Reklama
miejsce na twoją reklame
Reklama
Reklama
Gospodarstwo-Dudek-w-Zagórniku-baner
Reklama
Skip to content