miejsce na twoją reklame

Środa w Keeza IV lidze i Keeza Klasie A

Sport, 26 maja 2021 20:50

W kolejnym meczu grupy mistrzowskiej Keeza IV ligi Beskid Andrychów zremisował 2:2 z Unią Oświęcim. W Keeza Klasie A rozegrane zostały derby, w których Huragan Inwałd zmierzył się ze Zniczem Sułkowice Bolęcina.

Drużyna Beskidu Andrychów rozegrała w środowy wieczór rewanż z niżej notowaną Unią Oświęcim, którą w pierwszej rundzie pokonała 2:1. Tym razem oświęcimianie sprawili andrychowianom więcej trudności, wychodząc na prowadzenie w pierwszej połowie. Po przerwie Beskid wyrównał za sprawą bramki Michała Tylka, a następnie Zakrzewki podwyższył na 2:1. Ostatnie słowo należało do gości, którzy ustalili wynik na 2:2. Remis kosztował drużynę Beskidu spadek na czwarte miejsce.

W Keeza Klasie A rozegrana została 26. kolejka. W derbach andrychowskiej gminy Huragan Inwałd wygrał ze Zniczem Sułkowice Bolęcina 2:1, Halniak Targanice pokonał BCS Zawoja 6:1, a Burza Roczyny pokonała Jałowca Stryszawa 3:2. Halniak zajmuje miejsce trzecie, Huragan jest szósty, Burza siódma, a Znicz dwunasty.