Przejdź do treści
Reklama
Reklama

Sprawdź jak głosował Twój sąsiad…

Bez kategorii, 30 czerwca 2020 11:33

Na prośbę naszych Słuchaczy i Czytelników publikujemy rozkład głosów oddanych na kandydatów na prezydenta w poszczególnych sołectwach w Gminie Andrychów. Przygotowaliśmy zestawienie głosów oddanych na 6 kandydatów. Pozostali kandydaci mieli poniżej 1% poparcia.

Frekwencja w naszej gminie wyniosła 67,68%. Uprawnionych do głosowania było 33 688 mieszkańców, oddano 22 800 kart ważnych.


Duda AndrzejTrzaskowski RafałHołownia SzymonBosak KrzysztofKosiniak-Kamysz WładysławBiedroń Robert
Andrychów46,92%26,79%12,83%8,46%1,84%2,07%
Roczyny51,20%21,29%12,53%10,50%2,61%1,11%
Sułkowice-Łeg50,65%21,61%13,77%10,03%2,21%1,00%
Brzezinka52,46%19,57%13,65%11,02%2,14%0,82%
Targanice54,17%21,12%10,41%10,01%2,45%1,27%
Sułkowice-Bolęcina58,21%13,73%12,64%10,78%2,78%0,84%
Rzyki65,62%11,23%11,66%8,40%1,42%0,98%
Zagórnik60,08%14,52%12,18%9,52%1,77%1,29%
Inwałd54,13%19,14%12,57%9,15%3,30%1,25%
RAZEM50,64%23,00%12,62%9,31%2,21%1,47%

red

Podziel się
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Skip to content