Przejdź do treści
Reklama
baner-reklamowy-Leroy-Merlin-oferty-pracy
Reklama
Gospodarstwo-Dudek-w-Zagórniku-baner

Spotkanie z Tamarą Wiecheć w Klubie Podróżnika Koła PTTK „Chałupa”

Informacje, 11 marca 2020 10:36

W jaki sposób zorganizować samodzielnie wyprawę w najwyższe góry świata bez wsparcia agencji trekkingowych i przewodników dowiemy się podczas spotkania z Tamarą Wiecheć – kierowniczką działu animacji w Wadowickim Centrum Kultury, koordynatorką Przeglądu Filmów Górskich i Klubu Podróżnika „Bez Paszportu”, miłośniczką gór, podróży i fotografii.

Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 23 marca 2020 r. o godz. 19.00 w Klubie ASM w Andrychowie przy ul. Lenartowicza 7. Wstęp wolny.

Nie każdy może być Krzysztofem Wielickim czy Leszkiem Cichym i zapisać się w historii himalaizmu zdobywając Everest zimą. Jednak przy odrobinie determinacji można wybrać się na trekking pod tę mityczną górę, zachwycić się spektakularnymi widokami, poznać himalajskie wioski, chłonąć atmosferę i kroczyć śladami wielkich odkrywców. Zapraszamy na opowieść o tym jak przekuć marzenia w czyn i wyruszyć na legendarny trekkingowy szlak do bazy pod Everestem, pokłonić się pod czortenem Jerzego Kukuczki i wspiąć na pięciotysięczne szczyty Kala Pattar (5550 m n.p.m) i Gokyo Ri (5357 m n.p.m).

Źródło: PTTK “Chałupa”

Podziel się
Reklama
baner-Narodowy-Spis-Powszechny-2021
Reklama
Reklama
wydarzenia kulturalne baner
Reklama
Gospodarstwo-Dudek-w-Zagórniku-baner
Reklama
baner-Narodowy-Spis-Powszechny-2021
Skip to content