Przejdź do treści

Spotkanie dla przedsiębiorców

Informacje, 14 lipca 2015 10:55

​13 lipca dla andrychowskich przedsiębiorców zorganizowano seminarium dotyczące elastycznych form zatrudniania i mechanizmów obniżania kosztów pracy. Spotkanie poprowadzili specjaliści rynku pracy z grupy Loyd, zajmującej się m.in. holdingiem rekrutacyjnym i usługami dla samorządowców.

Podziel się

Specjaliści zachęcali przedsiębiorców do wstąpienia do Polskiej Izby Pracy, której misją jest wspieranie dialogu pomiędzy lokalnymi władzami a przedsiębiorcami.
Polska Izba Pracy to przede właśnie organizowane wspólnie z władzami miasta, gminy czy powiatu seminaria biznesowe adresowane do lokalnych przedsiębiorców. Spotkania poświęcone są tematyce rynku pracy i efektywnych rozwiązań w zakresie zatrudniania personelu. Pracodawcy mają okazję dowiedzieć się, jak w nowoczesny sposób rozwijać swą firmę.
Dzięki uczestnictwie w spotkaniach Krajowej Izbie pracy, podmioty te zyskują możliwość sprawnego porozumiewania się w istotnych dla siebie tematach. Tego typu współpraca i wzajemne zrozumienie przekładają się bezpośrednio na rozwój gospodarki regionu.

Podziel się

Audycje / Posłuchaj więcej podcastów

Skip to content