Przejdź do treści

Spotkania Teatralne AGRAFKA

Kultura, 19 maja 2021 18:12

Dom Kultury w Lipniku zachęca do udziału w Ogólnopolskich Integracyjnych II Spotkaniach Teatralnych „Agrafka”, które odbędą się w formule online.

Spotkania Teatralne AGRAFKA baner

Celem konkursu jest m.in. pobudzanie aktywności twórczej dzieci, młodzieży i osób dorosłych.

Organizator zaprasza do udziału osoby, grupy i teatry z ruchu amatorskiego, zrzeszone lub nie. – Pragniemy, aby edycja online przyczyniła się do integracji wszystkich środowisk twórczych z teatralnego ruchu amatorskiego, jak również pobudziła aktywność i twórczość dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. Wiemy, że nic nie zastąpi żywego planu oraz prawdziwego kontaktu widza z aktorem, wyrażamy jednak życzenie, aby edycja online stała się czasem przejściowym, czasem doskonalenia warsztatu reżyserskiego i aktorskiego z wykorzystaniem nowych mediów – podkreślają w Domu Kultury w Lipniku. – Niech wymiana MYŚLI I POMYSŁÓW TRWA. 

Filmy z nagranym spektaklem, sceną albo monodramem, których rok powstania nie jest starszy niż z 2019 r., należy przesłać do 14 czerwca na adres: lipnik@mdk.bielsko.pl z dołączoną, wypełnioną kartą zgłoszenia. Czas spektaklu powinien wnosić 20 minut.

Finał odbędzie się 18 czerwca na profilu Facebook placówki oraz kanale YouTube.

Regulamin i karta zgłoszenia dostępne na mdk.bielsko.pl

Źródło: MDK w Bielsku-Białej

Podziel się
Skip to content