Przejdź do treści

Spotkania o kobietach, dla kobiet

Informacje, 12 września 2023 12:49

Rozwijanie swoich pasji to klucz do bogatszego, bardziej satysfakcjonującego życia. Pasja dodaje znaczenia, motywuje, rozwija umiejętności, redukuje stres, stymuluje twórczość i wpływa pozytywnie na innych. Dlatego warto poświęcić czas na odkrywanie i rozwijanie swoich pasji, aby doświadczyć pełni życia.

Stowarzyszenie FORMA zaprasza mieszkanki naszej gminy i okolic na bezpłatny wykład na temat samorozwoju i odkrywania siebie. Spotkanie, które odbędzie się 27 października o godz. 17.00 w Kinie Beskid w Andrychowie poprowadzi Justyna Kudelska – trener mentalny, coach, magister filologii polskiej o specjalizacji komunikacja społeczna, absolwentka oligofrenopedagogiki oraz zarządzania kulturą. Jest dyplomowaną trenerką kompetencji miękkich, współpracuje m.in. z Vitall Clinic oraz teatrem Banialuka.

– Mamy coraz częściej problem ze znalezieniem czasu dla siebie. Zabiegane pracujemy, wychowujemy dzieci, robimy zakupy, sprzątamy nie zwracając uwagi na własne potrzeby i pragnienia. Tylko jak znaleźć motywacje i czas dla siebie? – pyta Joanna Babińska – współzałożycielka Stowarzyszenia Forma z Andrychowa, inicjatorka cyklu spotkań motywacyjnych dla kobiet. – W przyszłości planujemy kolejne wykłady, na które już dziś zapraszamy. Wystarczy śledzić nasz profil na FB/Forma.

Każda mieszkanka naszej gminy i okolic, która ma ochotę uczestniczyć w spotkaniu jest mile widziana! Bo warto znaleźć chwilę tylko dla siebie! Zapraszamy!

Źródło: Stowarzyszenie FORMA

Podziel się

Audycje / Posłuchaj więcej podcastów

Skip to content