Przejdź do treści
Reklama
Reklama

Sportowy weekend pełen atrakcji

Sport, 08 października 2021 10:53

Przed nami jeden z najciekawiej zapowiadających się meczów Keeza IV ligi. Beskid Andrychów na własnym stadionie podejmie naszpikowaną doświadczonymi, profesjonalnymi piłkarzami (w tym byłymi reprezentantami Polski) Wieczystą Kraków. Nie zabraknie emocji również w niższych klasach piłkarskich, a także w II lidze siatkarzy.

Zespół pod wodzą byłego selekcjonera Franciszka Smudy zajmuje oczywiście pierwsze miejsce, ale piąci w tabeli andrychowianie muszą w tym sezonie szukać punktów w każdym meczu. Pierwszy gwizdek zabrzmi w sobotę o godzinie 16. Działacze Beskidu apelują o przychodzenie na mecz wcześniej, aby uniknąć kolejek przy kasach, które czynne będą od 15. Dla chcących zaopatrzyć się w wejściówkę wcześniej, przedsprzedaż biletów zaplanowano na dzisiaj w godzinach 16-17 w kasach stadionu. Obowiązywać będą dwa rodzaje wejściówek – standardowe za 10 zł i na trybunę krytą za 20 zł. Kobiety i dzieci do lat 16 wchodzą za darmo, poza trybuną krytą.

Emocji nie zabraknie również w Keeza Klasie A, gdzie w niedzielę o 15 przyjdzie pora na derby, w których Halniak Targanice podejmie u siebie drużynę Huraganu Inwałd. Burza Roczyny zagra na wyjeździe z Amatorem Babica w sobotę o 15, a Znicz Sułkowice Bolęcina zmierzy się w Spytkowicach z Astrą w niedzielę o 15.

W dziewiątej serii Keeza Klasy B Gronie Zagórnik u siebie zagrają z Płomieniem Sosnowice w niedzielę o 15, Leskowiec Rzyki w Witanowicach zmierzy się ze Skawą w niedzielę o 11, a Halniak II Targanice w Półwsi powalczy z Victorią w niedzielę o 14.

Przed nami również trzecia kolejka siatkarskiej II ligi mężczyzn. Drużyna MKS-u Andrychów we własnej hali zmierzy się z MOSiR-em Dębica, który dotychczas nie zdobył jeszcze ani jednego seta. Za MKS-em póki co zwycięstwo z AKS-em Rzeszów i porażka z MCKiS-em Jaworzno. Początek meczu z zespołem z Dębicy w sobotę o godzinie 18.

gs

Podziel się
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Skip to content