Przejdź do treści
Reklama
Reklama

Sportowe zapowiedzi. Spotkanie MKS-u odwołane

Sport, 09 października 2020 09:31

W IV lidze rozegrana zostanie już dziesiąta seria spotkań. Piłkarze Beskidu Andrychów zmierzą się tym razem na wyjeździe z ósmą w tabeli Pcimianką Pcim. Podopieczni trenera Macieja Mrowca muszą powalczyć o zwycięstwo, by utrzymać pozycję wicelidera. Początek meczu w Pcimiu w niedzielę o 15:30.

W klasie A pora na jedenastą kolejkę. Orzeł Wieprz na wyjeździe zagra z Narożem Juszczyn w sobotę o 11, Burza Roczyny w Skawinkach zmierzy się z Koroną w niedzielę o 11, a w Targanicach dojdzie do lokalnych derbów, w których Halniak zagra z Huraganem Inwałd w niedzielę o 15. Z kolei Znicz Sułkowice-Bolęcina powalczy na własnym stadionie z liderem, Skawą Wadowice, w niedzielę o 15.

W klasie B rezerwy Halniaka Targanice zagrają na wyjeździe z Zaskawianką Wadowice w sobotę o 16, Leskowiec Rzyki u siebie zmierzy się z Sokołem Frydrychowice w niedzielę o 11, a Gronie Zagórnik na własnym boisku powalczą z Amatorem Babica w niedzielę o 15.

W ligach siatkarskich daje znać o sobie koronawirus. Drugoligowy mecz MKS-u Andrychów z Volleyem Miasteczko Śląskie został niestety odwołany. Zgodnie z planem mają za to zagrać seniorki MKS-u, które w meczu I ligi małopolskiej w Kętach zmierzą się z ekipą Kęczanina w sobotę o 13.

gs Fot. MKS Andrychów

Podziel się
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Skip to content