Przejdź do treści
Reklama
Reklama

Sportowe zapowiedzi na weekend

Sport, 03 września 2021 09:23

Środowe, wyjazdowe spotkanie Beskidu Andrychów w IV lidze z WKS Tempo Białka zostało przełożone na 29 września 2021 na godzinę 16:00. Podanym przez gospodarza powodem odwołania meczu 6. kolejki były niesprzyjające warunki atmosferyczne. Tymczasem przed nami kolejne piłkarskie emocje.

W siódmej kolejce Keeza IV ligi Beskid Andrychów zagra z szesnastym w tabeli TS Węgrzce. Mecz zostanie rozegrany w Andrychowie w sobotę o godzinie 17.

W klasie A rozegrany został w środę tylko jeden mecz w którym Nadwiślanka Brzeźnica przegrała ze Zniczem Sułkowice-Bolęcina. Pozostałe spotkania zostały przeniesione ze względu na złe warunki atmosferyczne.

W najbliższy weekend pora na piątą kolejkę. Halniak Targanice zmierzy się na wyjeździe z Astrą Spytkowice w sobotę o 71, Znicz Sułkowice-Bolęcina będzie podejmował u siebie zespół Huraganu Inwałd w sobotę o 17.00. Burza Roczyny tym razem pauzuje.

W klasie B czwarta kolejka w której Leskowiec Rzyki zagra u siebie z Sokołem Chrząstowice w niedzielę o 17.00 a Halniak II Targanice również u siebie zagra z Iskrą Klecza Dolna w niedzielę o 17.00.

Podziel się
Reklama
Gospodarstwo-Dudek-w-Zagórniku-baner
Reklama
Reklama
Reklama
miejsce na twoją reklame
Reklama
Skip to content