Przejdź do treści

Sporo futbolu, wraca siatkówka

Sport, 24 września 2021 11:41

Przed nami weekend obfitujący w sportowe emocje w rozmaitym wydaniu, bo prócz meczów piłki nożnej w Keeza IV lidze oraz niższych klasach rozgrywkowych, zainaugurowany zostanie także sezon w II lidze siatkarzy. Jakie mecze rozegrane zostaną w naszej okolicy?

Już w najbliższą sobotę wracają siatkarskie emocje w drugoligowym wydaniu! MKS Andrychów na inaugurację zmierzy się u siebie z AKS-em Rzeszów. Mecz zaplanowano na sobotę o 18. Druga liga przeszła reorganizację i w „andrychowskiej” grupie znalazły się drużyny z obszaru Małopolski, Śląska i Podkarpacia. Tylko dwie najwyżej sklasyfikowane po fazie zasadniczej drużyny wywalczą przepustkę do udziału w turnieju półfinałowym (nie będzie fazy play-off, w której zwykle walczyły ekipy z miejsc 1-4).

W jedenastej kolejce Keeza IV ligi Beskid Andrychów stanie przed szansą przełamania serii porażek, która trwa już od trzech meczów. Podopieczni trenera Tomasza Moskały zmierzą się u siebie z niżej notowaną Pcimianką Pcim w sobotę o godzinie 16.

W ósmej serii Keeza Klasy A Halniak Targanice zagra z Nadwiślanką Brzeźnica u siebie w niedzielę o 16, Burza Roczyny zmierzy się na wyjeździe z Wisłą Łączany w sobotę o 16, Znicz Sułkowice Bolęcina w Babicy zagra z Amatorem w sobotę o 16, a Huragan Inwałd będzie tym razem pauzował.

W siódmej kolejce Keeza Klasy B Gronie Zagórnik u siebie zagrają z Iskrą Klecza w sobotę o 16, Halniak II Targanice w Radoczy zmierzy się z Orłem w niedzielę o 11, a Leskowiec Rzyki na wyjeździe powalczy z Dębem Paszkówka w niedzielę o 16.

gs

Podziel się
Skip to content