Przejdź do treści

Spore wyzwania przed a-klasowcami

Sport, 22 września 2023 14:08

W weekend zostanie szósta seria gier w wadowickiej A klasie. Z trzech przedstawicieli gminy Andrychów na tym szczeblu rozgrywkowym przed własną publicznością zagra wyłącznie Burza Roczyny. Huragan Inwałd i sułkowicki Znicz nie dość, że wystąpią na obcym terenie, to jeszcze przyjdzie im się mierzyć z wymagającymi rywalami.

Wicemistrz poprzedniego sezonu, czyli Burza Roczyny nie zaczęła sezonu imponująco, ale zwarła już szyki i nie traci kolejnych punktów. I w sobotę (mecz o 16.00) również powinna sięgnąć po wygraną. Dąb Tomice jest bowiem zespołem, z którym drużyna celująca w podium nie powinna mieć trudności, a już tym bardziej na własnym stadionie.

Natomiast w niedzielne popołudnie (spotkania zaplanowano na 16.00) na boiska wybiegną piłkarze Znicza Sułkowice-Bolęcina i Huraganu Inwałd. Ci pierwsi w Brzeźnicy, a drudzy w Bachowicach. A to oznacza, że aby zapunktować będą musieli się solidnie napocić. Szczególnie groźna jest Nadwiślanka, która nieprzypadkowo okupuje pozycję wicelidera. Jednak i Borowik udowodnił, że kiedy dysponuje optymalnym składem, to potrafi uprzykrzyć życie dużo wyżej notowanym ekipom.

woc Fot. Wojciech Ciomborowski

Podziel się

Audycje / Posłuchaj więcej podcastów

Skip to content