Przejdź do treści

Spektakl pt. „JA I AJ” w wykonaniu teatru „Próg”

Kultura, 15 czerwca 2023 09:08

18 czerwca (niedziela) o godz. 16:00 w WCK w Wadowicach odbędzie się spektakl pt. „JA I AJ” w wykonaniu teatru „Próg” w reż. Bartosza Nowakowskiego i Zespołu. Bezpłatne wejściówki do odebrania w sekretariacie WCK

O spektaklu: Czy w morzu łez da się odnaleźć nadzieję? Każdego dnia człowiek próbuje odbić się od dna aby pokazać się na powierzchni w sposób jaki świat od niego wymaga. Jeśli spojrzymy głębiej możemy spróbować dostrzec resztki siebie, ale czy one jeszcze tam są?

Spektakl zaprasza nas do wspólnej podróży, podczas której poznajemy bohaterkę mierzącą się z otaczającymi ją dźwiękami. Musi ona stoczyć bój z własnymi emocjami, a mieszkające w jej głowie głosy wciąż ją dręczą. Wykreowany przez to wszystko awatar powoli przejmuje nad nią kontrolę, nie wiadomo czy kiedyś znów będzie sobą. Czy jest to możliwe, żeby w jej umyśle znów zapanowały jedność i spokój? Czy będąc w zgodzie ze sobą można kochać innych ludzi tak samo jak siebie. Opowieść dla każdego kto chce przeżyć coś wciągającego. Spektakl chociaż wydaje się być dramatyczny, nie brakuje w nim chwil otuchy i komedii, a także muzyki. Całość dzieła od początku do końca została wykonana przez młodych aktorów, co zapewnia niepowtarzalne doświadczenie.

Występują: Nicoletta Kaczor, Daria Lipka, Miłosz Rajda, Natalia Wykręt, Eliot Zając

Źródło: WCK w Wadowicach

Podziel się

Audycje / Posłuchaj więcej podcastów

Skip to content