Przejdź do treści
Reklama
Reklama

Sobotni mecz bez publiczności, ale z transmisją na żywo

Sport, 16 października 2020 11:05

- To mogło być wielkie piłkarskie święto w Andrychowie, ale z powodu czerwonej strefy i odgórnego nakazu rozgrywania meczów bez publiczności dojdzie do niego tylko połowicznie. - czytamy na profilu facebookowym KS Beskid Andrychów.

Zapraszamy do oglądania transmisji LIVE z meczu Beskid Andrychów – Orzeł Ryczów | sobota, 17 października 2020 r. 15:00. Komentuje Wojciech Korbel. Realizacja @Wutetv na platformie @Polsport.LIVE
https://polsport.live/wutetv/transmisja/603/beskid-andrychow-orzel-ryczow

Czas na mecz na szczycie tabeli. Zajmujący drugie miejsce w IV lidze Beskid bez wsparcia kibiców w sobotę o 15:00 podejmie lidera tabeli Orła Ryczów. Rywale zgromadzili jak na razie 23 punkty w dziewięciu spotkaniach, biało-czerwoni mają 19 oczek w ośmiu meczach. Orzeł to jedyna niepokonana drużyna w lidze. Punkty za remisy tracił jedynie z Proszowianką na wyjeździe (0-0) i Orłem Piaski u siebie (1-1). Do składu Beskidu po pauzie za żółte kartki wraca Kamil Karcz – najlepszy strzelec zespołu (7 liga, 3 Puchar Polski). W poprzednim sezonie oba zespoły zmierzyły się tylko raz – w Andrychowie padł remis 2-2 – informuje KS Beskid.

Oprac p, Źródło: KS Beskid

Podziel się
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Gospodarstwo-Dudek-w-Zagórniku-baner
Skip to content