Przejdź do treści
Reklama
Reklama

Sobota z Beskidem. Turniej dla najmłodszych, rodzinny piknik i mecz o III ligę

Sport, 19 czerwca 2026 08:15

Jutrzejsza sobota (20 czerwca) na stadionie Beskidu Andrychów zapowiada się niezwykle emocjonująco. Organizatorzy przygotowali dzień pełen sportowych atrakcji, który zwieńczy najważniejszy mecz klubu od wielu lat. Wszystko odbędzie się pod hasłem „Sobota z Beskidem”.

Już od godziny 9.00 do 14.00 na stadionie rozgrywany będzie turniej BESKID CUP dla zawodników z rocznika 2015 i młodszych. Młodzi piłkarze zaprezentują swoje umiejętności, a kibice będą mogli podziwiać zmagania być może przyszłych gwiazd futbolu. To jednak nie koniec atrakcji. W trakcie turnieju na uczestników i kibiców czekać będą dmuchańce, tarcza do pomiaru siły strzału, boiska do rekreacyjnej gry oraz strefa gastronomiczna. Nie zabraknie bufetu i grilla, gdzie będzie można skosztować między innymi karkówki i kiełbasy. Organizatorzy wydarzenia zachęcają całe rodziny do spędzenia soboty na stadionie i wspólnego kibicowania młodym sportowcom. Prawdziwe sportowe emocje nadejdą jednak wieczorem.

O godzinie 17.00 rozpocznie się finał baraży o awans do III ligi. Beskid zmierzy się z Moravią Morawica w spotkaniu, które może przejść do historii klubu. Stawką będzie promocja na wyższy szczebel rozgrywkowy, dlatego można spodziewać się znakomitej atmosfery i kompletu publiczności. Klub przypomina, że już dziś w godzinach od 17.00 do 19.00 na stadionie prowadzona będzie przedsprzedaż biletów. Wejściówki będzie można nabyć także przed samym spotkaniem, jednak organizatorzy zachęcają do wcześniejszego zakupu, co pozwoli uniknąć kolejek przy kasach.

woc

Podziel się

Audycje / Posłuchaj więcej podcastów

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Przejdź do treści