Przejdź do treści

Sesja powiatowa w Radoczy i Wadowicach

Informacje, 09 października 2023 12:37

Na najbliższy czwartek, 12 października, została zwołana sesja Rady Powiatu w Wadowicach. Posiedzenie podzielono na dwie części. Pierwsza odbędzie się w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego w Radoczy, a druga na sali sesyjnej w Wadowicach.

W radoczańskim ZS CKU obrady toczyć się będą na temat edukacji i oświaty. Będzie to też okazja do wręczenia nagród nagród dyrektorom i nauczycielom z placówek prowadzonych przez starostwo. Przekazane zostaną także puchary i dyplomy szkołom, które uzyskały najlepsze wyniki w „Małopolskim Systemie Współzawodnictwa Sportowego dzieci i Młodzieży w roku szkolnym 2022/2023”. Początek tej części sesji nastąpi o godz. 10.00.

Obrady mają być wznowione o 14.00. Wtedy pojawią się tematy związane z realizacją zadań drogowo – mostowych w naszym powiecie oraz o prowadzonych i planowanych inwestycjach. Będzie też wątek andrychowski. Przygotowano bowiem projekt uchwały o powierzeniu Gminie Andrychów wykonania przebudowy skrzyżowania ulic Środkowej i Bielskiej w Roczynach. Pełny program sesji znajduje się na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Wadowicach.

jd Fot. Archiwum „Nowin Andrychowskich”

Podziel się

Audycje / Posłuchaj więcej podcastów

Skip to content