Przejdź do treści

Seanse filmowe w Kinie Centrum

Informacje, 05 października 2022 17:30

kino CENTRUM w Wadowicach zaprasza na seanse filmowe. W repertuarze na najbliższe dni znajdziecie film – „wycinek” z życia ks. Jana Kaczkowskiego czy wzruszającą opowieść o Annie Przybylskiej. A jako wisienkę na torcie polecamy najpopularniejsze na świecie kinowe show ANDRÉ RIEU. Zachęcamy do udziału w konkursach na naszym Facebooku z Kinem Centrum, gdzie można wygrać bilety na seanse filmowe!

JOHNNY

biograficzny, prod. Polska, reż. Daniel Jaroszek, wyk. Dawid Ogrodnik, Piotr Trojan, Magdalena Czerwińska, Anna Dymna, czas 119 min., od 13 l.

„Johnny” to oparta na prawdziwych wydarzeniach historia, która wzrusza i inspiruje. Opowiedziana z perspektywy podopiecznego księdza Jana Kaczkowskiego, Patryka Galewskiego – chłopaka, który nie miał łatwego startu w życiu. Patryk, za włamanie zostaje skazany na prace społeczne w puckim hospicjum, gdzie poznaje niezwykłego ks. Jana Kaczkowskiego. Duchowny angażuje młodych chłopaków z zawodówki, na pozór twardych buntowników, w pomoc chorym. W swojej pracy skupia się na bliskości, czułości i walce o relacje z drugim człowiekiem. Uczy empatii. A robi to z hurtową ilością humoru, czym zyskuje ogromną popularność. Niedługo później Jan sam staje przed wyzwaniem walki z chorobą. Patryk zostaje postawiony w sytuacji, która zmieni całe jego życie.

SEANSE: 7 października, godz. 16:30; 8 października, godz. 16:30; 9 października, godz. 14:00

Bilety: 17 zł (normalny), 14 zł (ulgowy), 12 zł (KDR)

Premiera! Film w polskiej wersji językowej – 2D – dubbing

MIA I JA. FILM
animacja, familijny, przygodowy, prod. Niemcy, Australia, Belgia, Indie, czas 86 min., od 6 l.

Ekranizacja europejskiego serialu animowano-fabularnego, która jednocześnie jest kontynuacją przygód o dziewczynie, która przechodzi do innego świata tajnym wejściem w magicznej księdze. Tym razem Mia odkrywa, że jej bransoletka zawiera czarodziejski kamień kryjący w sobie tajemnicę starożytnej przepowiedni. Jeśli proroctwo się spełni, Centopia może zniknąć na zawsze, a wraz z nią przyjaciele dziewczynki.

SEANSE: 7 października, godz. 14:30, 8 października, godz. 14:30, 9 października, godz. 12:00, 10 października, godz. 17:00, 11 października, godz. 17:00, 12 października, godz. 17:00, 13 października, godz. 17:00.

Bilety: 17 zł (normalny), 14 zł (ulgowy), 12 zł (KDR)

Premiera! Wzruszająca opowieść o Annie Przybylskiej

ANIA

biograficzny, dokument, prod. Polska, . Michał Bandurski, Krystian Kuczkowski, wyk. Krystyna Przybylska, Jarosław Bieniuk, Szymon Bobrowski, Katarzyna Bujakiewicz, czas 93 min., od 13 l.

Inspirująca historia Anny Przybylskiej – odważnej, kochającej życie i spełniającej marzenia dziewczyny z Gdyni. Dziewczyny o twarzy anioła i charakterystycznym głosie, znanej m.in. z roli Marylki z serialu „Złotopolscy” oraz filmów, m.in.: „Ciemna Strona Wenus”, „Kariera Nikosia Dyzmy”, „Sęp” czy „Bilet na księżyc”. Ania mama, partnerka, przyjaciółka, aktorka, modelka, spełniona w każdej z tych ról. W filmie usłyszymy jej zaraźliwy śmiech, sama opowie czym był dla niej sukces, piękno i sens życia.

SEANSE: 7 października, godz. 19:00, 8 października, godz. 19:00, 9 października, godz. 20:00, 10 października, godz. 19:00, 11 października, godz. 19:00, 12 października, godz. 21:00, 13 października, godz. 19:00.

Bilety: 17 zł (normalny), 14 zł (ulgowy), 12 zł (KDR)

Nowy letni koncert z Maastricht. Pokaz z polskimi napisami

ANDRÉ RIEU. NIECH ZNÓW NASTANĄ SZCZĘŚLIWE DNI!

Najpopularniejszy na świecie kinowy show powraca! Nasze czekanie wreszcie dobiegło końca. Po długich dwóch latach André Rieu i jego magiczna Orkiestra Johanna Straussa powracają na piękny rynek Vrijthof w Maastricht, rodzinnym mieście maestra, by znów wystąpić na żywo przed stęsknioną publicznością. Na kolejny show holenderskiego króla walca złożą się nie tylko największe przeboje muzyki klasycznej, ale też evergreeny muzyki popularnej. Oczywiście nie zabraknie błyskotliwych i romantycznych walców. Jak zawsze wystąpią niesamowici goście. Kogo tym razem zaprosi André? Przekonacie się o tym w kinie. Mówi się, że im dłużej na coś się czeka, tym większą to sprawia radość, kiedy już nadejdzie. Mamy więc nadzieję, że nowy magiczny koncert André Rieu „Niech znów nastaną szczęśliwe dni!” spodoba Wam się tym bardziej. Serdecznie zapraszamy Was i Waszych bliskich na pełną muzyki, tańca i humoru zabawę do kina. Poczujcie z nami atmosferę nowego letniego koncertu z Maastricht! Cieszmy się razem! Czas trwania: około 180 minut (w tym jedna przerwa)

Więcej informacji dla Widzów: www.kinomaestro.pl
Seans: 9 października, godz. 16:30

Bilety: 40 zł (normalny), 35 zł (ulgowy), 30 zł (KDR)


„środAwisko 19:00” polski kandydat do OSCARA!

IO

Dramat, prod. Polska, reż. Jerzy Skolimowski, wyk. Sandra Drzymalska, Isabelle Huppert, Mateusz Kościukiewicz, Tomasz Organek, czas 86 min., od 15 l.

Oglądany z perspektywy zwierzęcia, świat wydaje się tajemniczą zagadką. IO, szary osiołek o melancholijnych oczach, spotyka na swojej drodze ludzi dobrych i złych, doświadcza radości i bólu. Jego losem rządzi przypadek, który w sekundę zmienia szczęście w rozpacz, a smutek w nieoczekiwaną błogość. Ale IO ani na chwilę nie traci swojej niewinności.

SEANS: 12 października, godz. 19:00

Bilety: 10 zł

34-100 Wadowice, ul. Teatralna 1
kino@wck.wadowice.pl | https://wck.wadowice.pl/kino
tel. 33 82 33 957, 604 072 373

Podziel się
Skip to content