Przejdź do treści

ScholiDeo liturgicznie

Informacje, 20 września 2022 10:00

Dziecięca Scholka działająca przy Parafii św. Macieja w Andrychowie wydała swoją pierwszą płytę "ScholiDeo liturgicznie". - Praca nad przygotowaniem materiału i wydaniem płyty była dla nich ciekawym doświadczeniem i dużym wyzwaniem.

Dziękujemy serdecznie Księdzu Proboszczowi za akceptację pomysłu i wsparcie, Księdzu Wojciechowi za aktywne zaangażowanie, Rodzicom dzieci, na pomoc, których zawsze można liczyć. Zachęcamy do zakupu płyty w formie cegiełki (10 PLN to minimalna kwota, by nakład się zwrócił). Płyta będzie dostępna w Parafialnym Kiosku Emaus. Całość zebranych środków przeznaczamy na wyjazdy rekolekcyjno-integracyjne dla dzieci ze scholi i nie tylko. Dziękujemy za każde wsparcie – czytamy na stronie parafii.

ScholiDeo to wokalny zespół dziecięcy istniejący od 18 lat przy Parafii św. Macieja w Andrychowie. Swoim śpiewem ubogaca niedzielne msze święte, a także w okresie Świąt Bożego Narodzenia odwiedza zaprzyjaźnione parafie z koncertami kolęd. Schola dziecięca spotyka się w budynku plebanii w piątki o godz. 18:00.

Źródło: Parafia Św. Macieja w Andrychowie

Podziel się
Skip to content