Przejdź do treści
Reklama
baner-reklamowy-Leroy-Merlin-oferty-pracy
Reklama
Gospodarstwo-Dudek-w-Zagórniku-baner

Samochodowe szaleństwo w Andrychowie

Sport, 09 maja 2015 14:32

Ryk silników, zapach palonej gumy i szybkie, podrasowane wozy. W sobotę (9.05) entuzjaści motoryzacji nie mogli narzekać na nudę. Na stadionie i w jego okolicy odbył się Moto Show.

Podziel się

Lancia Delta Integrale, Chevrolet Camaro, Audi Quattro, a obok nich Warszawa, Fiat 126p czy popularny VW Golf z silnikiem VR6. W ramach Moto Show zorganizowano kilka imprez, które zgromadziły mnóstwo interesujących, pięknie utrzymanych samochodów. Na parkingu przy basenie odbyły się zawody Rally Sprint, na stadionie Zlot Pojazdów Modyfikowanych, a na parkingu przy Szkole Podstawowej nr 2 Zlot Pojazdów Zabytkowych. Emocje podkręcały także efektowne pokazy driftu na parkingu przy basenie. 

Organizatorzy zadbali również o najmłodszych. Skorzystać można było między innymi ze strzelnicy paintballowej, 8-metrowej ścianki wspinaczkowej, dmuchanej zjeżdżalni i wielu innych atrakcji.

Impreza motoryzacyjna powróciła do Andrychowa po latach przerwy i widać wyraźnie, że był to strzał w dziesiątkę. Zawody zgromadziły tłumy widzów – młodszych i starszych fanów czterech kółek, którzy mogli podziwiać wypielęgnowane, klasyczne samochody, a także podrasowane wersje aut, które na co dzień widujemy na ulicach. 

(gs)

Podziel się
Reklama
baner-Narodowy-Spis-Powszechny-2021
Reklama
Gospodarstwo-Dudek-w-Zagórniku-baner
Reklama
Reklama
Reklama
wydarzenia kulturalne baner
Skip to content