Przejdź do treści
Reklama

Rusza 6. edycja Ligi Kubusiowego Narciarza

Informacje, 20 grudnia 2021 10:00

Tej zimy, już po raz szósty, odbędzie się Liga Kubusiowego Narciarza, czyli seria wyjątkowych zawodów narciarskich i snowboardowych dla dzieci organizowanych w ośrodkach narciarskich Grupy Pingwina. W styczniu i lutym 2022 r. odbędzie się kolejna edycja Ligi Kubusiowego Narciarza. Zawody dla młodych sportowców z roczników 2008-2018 zostaną zorganizowane we wszystkich pięciu ośrodkach Grupy Pingwina.

Zawody inaugurujące Ligę Kubusiowego Narciarza odbędą się 15 stycznia na stokach ośrodka Czarny Groń w Rzykach. Będzie to pierwsza okazja na sprawdzenie swoich sił w kubusiowym slalomie gigancie. Kolejne zawody będą miały miejsce w ośrodkach: Kasina Ski (29 stycznia), Kurza Góra w Kurzętniku (5 lutego), Skolnity w Wiśle (12 lutego), a wielki finał zaplanowano na 19 lutego w Krynicy Zdrój na stokach ośrodka Słotwiny Arena.

Marka Kubuś chce, żeby dzieci od najmłodszych lat były aktywne, ale też aby nie tworzyły barier pomiędzy sobą i były otwarte na zabawę z rówieśnikami. W zawodach w ośrodku Skolnity w Wiśle zostanie rozegrana dodatkowo kategoria dla dzieci z niepełnosprawnościami.

Dla młodych zawodniczek i zawodników Kubuś przygotował upominki w postaci pakietów startowych, a dla najlepszych w każdej grupie wiekowej – atrakcyjne nagrody, w tym Pingwin PASS 365 Ski&BIKE oraz kubusiowe gadżety.

Dodatkowo w czasie zawodów zaprosimy do strefy zimowych aktywności, gdzie Kubuś wraz z Pingwinem – maskotką stoków, zadbają o niepowtarzalną rozrywkę w czasie zawodów. Zimowe aktywności z Kubusiem, bitwy na śnieżki z Pingwinem, rzucanie do celu, to tylko niektóre zabawy, które czekają na zawodników i ich rodziny.

Zapisy na zawody odbywają się dwutorowo – online oraz w biurze zawodów, w dniu wydarzenia. Organizatorzy zachęcają do rejestracji młodych zawodników online, ponieważ o rozkładzie startu zadecyduje kolejność zgłoszeń. Wszelkie niezbędne informację dotyczące zapisów, harmonogram i szczegółowy rozkład jazdy zawodów znajduje się na stronie ligakubusiowegonarciarza.pl.

Przed nami zima pełna emocji i sportowych wyzwań, spędźcie ją razem z Kubusiem!
Zapraszamy do wspólnej zabawy zarówno młodych narciarzy jak i snowboardzistów!
Kalendarz zawodów:
15.01.2022 – Czarny Groń – Rzyki
29.01.2022 – Kasina Ski – Kasina Wielka
05.02.2022 – Kurza Góra- Kurzętnik
12.02.2022 – Skolnity – Wisła
19.02.2022 – Słotwiny Arena – Krynica Zdrój. Finał
Szczegóły i zapisy: ligakubusiowegonarciarza.pl
kontakt: info@ligakubusiowegonarciarza.pl

|Źródło: ligakubusiowegonarciarza.pl

Podziel się
Skip to content