Przejdź do treści

Rozmowy o książkach w bibliotece

Informacje, 25 stycznia 2023 09:36

2 lutego 2023 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Andrychowie odbędzie się spotkanie w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki, podczas którego poprowadzona zostanie dyskusja wokół książki „Telefon od anioła” Guillaume Musso.

Rozmowy o książkach w naszej bibliotece toczą się popołudniową porą w miłej atmosferze przy filiżance herbaty. Do DKK możesz dołączyć w każdej chwili, by czerpać przyjemność z dyskutowania o wspólnie przeczytanych książkach – tu nie oceniamy gustów czytelniczych i szanujemy zdanie innych klubowiczów zachęca prowadząca spotkania, Pani Renata.

Telefon od anioła” Guillaume Musso

Przypadek czy przeznaczenie? Nowy Jork, lotnisko Kennedy’ego. Madeline i Jonathan nigdy wcześniej się nie spotkali. Ona jest paryską kwiaciarką, on – słynnym szefem kuchni, który niedawno stracił żonę i sieć restauracji stanowiącą dorobek życia; teraz prowadzi skromne bistro we włoskiej dzielnicy San Francisco.

Gdyby nie incydent na lotnisku, żadne nawet nie wiedziałoby o istnieniu drugiego. Biegnąc do wolnego stolika w zatłoczonym barze, wpadają na siebie i przez przypadek zamieniają telefony komórkowe. Kiedy zdają sobie sprawę z pomyłki, jest już za późno – dzielą ich tysiące kilometrów. Ciekawość bierze górę nad dyskrecją. Madeline i Jonathan nie potrafią powstrzymać się przed przejrzeniem zawartości nie swoich komórek.

Czy oprócz intymnych zdjęć, e-maili i SMS-ów kryją one jakieś interesujące informacje?

Okazuje się, że tak. Przeszłość dwojga zafascynowanych sobą nieznajomych wiąże mroczna tajemnica, którą każde usiłowało wymazać z pamięci. Oraz pewna dziewczyna, która albo zaginęła, albo została zamordowana. Działając razem, Jonathan i Madeline mogą sobie wzajemnie pomóc. Niestety, grzebanie w przeszłości nie zawsze dobrze się kończy…

Zapraszamy do dołączenia do Dyskusyjnego Klubu Książki w andrychowskiej bibliotece!

p

Podziel się

Audycje radiowe / Posłuchaj więcej

Skip to content