Przejdź do treści
Reklama
Reklama

Rodzinny Ślizg już 16 lutego

Kultura, 28 stycznia 2020 08:20

Już po raz siódmy 16 lutego 2020 r. Lider Sport wraz z Wadowickim Centrum Kultury zapraszają na otwarte zawody narciarskie dla rodzin. Narciarze walczyć będą też o mistrzostwo Wadowic w slalomie gigancie.

Podziel się

Celem zawodów jest propagowanie narciarstwa zjazdowego wśród całych rodzin. Jest to bardzo atrakcyjna dyscyplina sportu, a Polska jest krajem, w którym liczba narciarzy oraz powierzchnia tras narciarskich z roku na rok dynamicznie rośnie.
W tym roku rodzinne zmagania odbędą się w niedzielę 16 lutego na stoku Beskid w Spytkowicach (koło Jordanowa). Rodzinny Ślizg organizuje Lider Sport przy współpracy z Wadowickim Centrum Kultury.

Tak jak i w latach ubiegłych rywalizować będą między sobą duety rodzinne złożone z rodzica i dziecka lub dziecka i jednego z dziadków. O lokacie zdecyduje łączny czas takiej pary. Oczywiście zawody rozegrane będą w kategoriach wiekowych, a o umiejscowieniu w danej kategorii decyduje wiek dziecka i przynależność klubowa (zawodowcy i amatorzy). Prócz zmagań par rodzinnych rozegrane zostaną indywidualne Mistrzostwa Wadowic w slalomie gigancie w poszczególnych kategoriach wiekowych. 
Zwycięzcy otrzymają medale i dyplomy a wśród wszystkich uczestników rozlosowane będą nagrody rzeczowe ufundowane przez licznych sponsorów. Zapisy przyjmowane są przez formularz zgłoszeniowy na stronie www.liedrsport.pl zakładka zawody sportowe. Szczegóły w regulaminie na stronie www.liedrsport.pl.

Wszystkich fanów dwóch desek serdecznie zapraszamy.

Materiał nadesłany przez Lider Sport

Podziel się
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama