Rezerwy Cracovii bezlitosne dla Beskidu

Sport, 12 września 2015 14:45

Andrychowscy trzecioligowcy zaliczyli kolejną porażkę. Tym razem ulegli na własnym stadionie Cracovii II 0:6. Co gorsza, kontuzji doznał bramkarz Beskidu.

Liczba nieszczęść dotykających w obecnym sezonie drużynę z Andrychowa zdaje się nie mieć końca. W ostatnim meczu pucharowym w Kleczy Beskid przez większą część drugiej połowy grał w dziesiątkę, bo kontuzji doznał Michał Śliwa, a nie miał go kto zmienić. Tym razem już w 2. minucie urazu kolana doznał Oskar Szarek, golkiper andrychowskiego zespołu, więc sytuacja kadrowa podopiecznych trenera Szymona Burligi stała się jeszcze gorsza.

Beskidowi znów zabrakło sportowych argumentów, by powalczyć ze swoimi rywalami. Cracovia już do przerwy prowadziła czterema golami, więc o jakiejkolwiek zdobyczy nie było mowy. Po przerwie goście dołożyli jeszcze dwa trafienia, ustalając wynik na 0:6.

Po siedmiu kolejkach andrychowianie zamykają trzecioligową stawkę z 1 punktem na koncie i 24 straconymi golami. W przyszłą niedzielę podopiecznych trenera Burligi czeka kolejna daleka wyprawa. Tym razem Beskid zagra na wyjeździe z beniaminkiem – Spartakusem Daleszyce.

Beskid Andrychów – Cracovia II 0:6 (0:4)
Beskid zagrał w składzie: Szarek (Pietras 5') – Talaga, Jurczak, Kowalski, Młynarczyk – Kaczmarczyk, Wandzel, Karcz (Zawiła 90'), Gala, Moskała (Zaremba 46') – Stróżak.