Przejdź do treści

Ralph Kamiński zagra kameralny koncert w Andrychowie!

Informacje, 25 października 2022 17:34

Ralph Kamiński wspólnie z McDonald’s rusza w trasę koncertową! Artysta już w listopadzie odwiedzi ze swoim repertuarem 4 miasta na mapie Polski, w tym Andrychów. Bal w Maku z udziałem Ralpha odbędzie się 20 listopada. Co zrobić żeby wziąć w nim udział? Wystarczy poprawnie rozwiązać quiz w aplikacji i wygrać bilet z limitowanej puli!

W Maku każdy może być sobą, dlatego Ralph Kamiński, jeden z najciekawszych artystów na polskiej scenie muzycznej, postanowił urządzić w nim własny bal. Specjalnie dla uczestników programu lojalnościowego MojeM Nagrody, którzy są głodni prawdziwych muzycznych wrażeń, gospodarz balu wspólnie z McDonald’s oprócz koncertów AR, postanowił zorganizować również minitrasę koncertową po Polsce.

Kameralne koncerty Ralpha Kamińskiego odbędą się w listopadzie tego roku w 4 miastach, w tym… w Andrychowie! Artystę będzie można usłyszeć i zobaczyć na żywo już 20 listopada. Aby wygrać bilet na koncert dla siebie oraz osoby towarzyszącej, należy wziąć udział w konkursie z wiedzy o twórczości artysty, który będzie dostępny w aplikacji mobilnej McDonald’s od 26.10.2022 r. Liczba biletów na wydarzenie jest limitowana. Szczegółowy regulamin akcji można znaleźć w aplikacji.

***

McDonald’s Polska rozpoczął działalność w 1992 roku, otwierając pierwszą restaurację w Warszawie. Obecnie w Polsce działa ponad 500 restauracji sieci, które zatrudniają 30 000 osób. Prawie 90% z nich to obiekty prowadzone przez 83 niezależnych przedsiębiorców w oparciu o umowę franczyzy z McDonald’s.

Dodatkowe informacje:

Biuro prasowe McDonald’s Polska: tel. (022) 211 58 65. Agencja 24/7Communication: (022) 279 11 10

https://mcdonalds.pl/o-mcdonalds/biuroprasowe

https://www.facebook.com/McDonaldsPolska

Instagram: @mamsmakanamaka

@witamywmcdonalds

LinkedIn: McDonald’s Polska

Źródło: McDonald’s Polska

Podziel się

Audycje / Posłuchaj więcej podcastów

Skip to content