Przejdź do treści
Reklama
Reklama

Przetarg na pierwszy etap prac przy Pałacu Bobrowskich

Informacje, 22 sierpnia 2024 13:58

Na stronie Biuletynu Informacji Publicznej UM w Andrychowie opublikowano ogłoszenie o zamówieniu pod nazwą „Roboty budowlane Rewitalizacja pałacu Bobrowskich w Andrychowie -etap I”.

Jest to pierwsza część inwestycji, na którą czeka społeczność naszej gminy od wielu już lat. Przedmiotem zamówienia są prace w piwnicach Pałacu Bobrowskich, a przede wszystkim wzmocnienie konstrukcji budynku, osuszenie, docieplenie fundamentów, odprowadzenie wód gruntowych i opadowych, a także wykonanie niezbędnej infrastruktury technicznej. W ramach pierwszego etapu prac będzie wykonana także ściana oporowa i żelbetowa pochylnia. Piwnice pałacowe mają zostać pogłębione i odrenowane. Najbardziej widocznym z zewnątrz elementem prac, będzie remont tarasu i schodów na ten taras prowadzących.

Termin składania ofert to 12 września 2024.

Przedsiębiorcy zainteresowani wzięciem udziału w postępowaniu mogą to zrobić za pośrednictwem platformy https://josephine.proebiz.com/pl/ .

MM, zdj. Archiwum

Podziel się

Audycje / Posłuchaj więcej podcastów

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Przejdź do treści