Przejdź do treści
Reklama
Reklama

Akcja „Przemierzam Górskie Szlaki dla Hospicjum Domowego” zakończona

Informacje, 17 listopada 2025 08:33

Koło PTTK „Chałupa" informuje, że z dniem 15.11.2025 r. dobiegła końca tegoroczna edycja akcji charytatywnej „Przemierzam Górskie Szlaki dla Hospicjum Domowego Królowej Apostołów Filia Andrychów, Filia Kęty".

Uprzejmie prosimy o dostarczenie książeczek Hospicyjnych do dnia 22.12.2025 do siedziby Koła PTTK ,,Chałupa” w Andrychowie ul. Starowiejska 22b /223 w każdy poniedziałek od godz. 18.00 do 20.00 lub przesłać książeczkę na adres siedziby w celu weryfikacji wędrówek górskich – informuje PTTK „Chałupa”.

Źródło: Koło PTTK Chałupa

Podziel się

Audycje / Posłuchaj więcej podcastów

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Przejdź do treści