Przejdź do treści

Przedpołudnia z Radiem Andrychów

Informacje, 20 marca 2017 10:48

Od pierwszego dnia wiosny, to jest od 21 marca nadawać będziemy o trzy godziny dłużej – teraz już od godz. 8.00 aż do godziny 13.00.

Podziel się

Radio Andrychów – jak pamiętają nasi Słuchacze – nadaje od blisko 12 lat. Zaczynaliśmy od porannej audycji pomiędzy godzinami 8. a 9., potem były powtórki o godz. 12. 17 i 21. W roku 2015 – obchodziliśmy wtedy 10-lecie – południową powtórkę zastąpiliśmy kolejną godziną „na żywo”. Powtórki nadal wypełnia audycja z godz. 8.00. Od ośmiu lat główne audycje prowadzi Robert Fraś, którego nasi Słuchacze doskonale rozpoznają po głosie.
Ponadto nasz program wzbogacił się o felietony Jarosława Szklarczyka, przegląd portali internetowych Olka Gortata, wiadomości sportowe Grzegorza Sroki, przegląd prasy Łukasza Gieruszczaka, a także obszerne zapowiedzi imprez kulturalnych Beaty Mider-Sitarz i ulubione muzyczne kawałki Pana Wiktora Kowalczyka. Dwa tygodnie temu w piątkowe południa (godz. 12.) zaczęliśmy nową audycję „Tematy tygodnia”, w której zaproszeni redaktorzy z lokalnych mediów razem z prowadzącym Markiem Nyczem komentują dla Państwa najciekawsze wydarzenia regionalne i gminne.
Jak zawsze niedzielny poranek (godz. 8.00 – 9.00) wypełnia niezwykle popularny koncert życzeń (z powtórkami audycji o 12.00, 17.00 i 21.00). Do tego w środowe wczesne wieczory (godz. 18.00) na naszej antenie gości Msza Święta z kościoła pw. Św. Stanisława w Andrychowie.
Natomiast pomiędzy opisanymi audycjami do tej pory słuchaliście Drodzy Słuchacze transmisji audycji Radia AM z Krakowa. Tak wyglądały audycje Radia Andrychów do dziś, ostatniego dnia zimy, ale już od jutra, od pierwszego dnia wiosny nasza antena wzbogaci się o kolejne trzy godziny. Ulubioną przez Was muzyką wypełnimy porę pomiędzy godz. 9. a 12. Tę play listę przygotuje dla Was Olek Gortat. Wtedy też, co godzinę będziecie słuchać serwisów lokalnych, z Andrychowa, a nie regionalnych z Krakowa. 
Sukcesywnie będziemy się starać wypełniać te dodatkowe trzy godziny nowymi audycjami, wywiadami i ciekawostkami. Tym samym nasz andrychowski program będzie teraz trwał od godziny 8. rano do godz. 13. Popołudniowa i wieczorna powtórka nadal będzie wypełniona audycją poranną. 
Czynimy też duże starania, aby poprawić jakość naszego sygnału radiowego i zwiększyć jego zasięg. Ale na efekty tych starań muszą Państwo poczekać kilka miesięcy, bo to dość pracochłonne i kosztowne przedsięwzięcie.
Słuchajcie nas i telefonujcie, bo ciekawi jesteśmy Waszych opinii. I zawsze chętnie podejmujemy tematy, które nam zgłaszacie. Nasz telefon 33 875 23 13.
Redakcja

Podziel się

Audycje / Posłuchaj więcej podcastów

Skip to content