Przejdź do treści

Przed weekendem w A klasie

Sport, 21 kwietnia 2023 17:16

W sobotę i niedzielę zespoły z wadowickiej A klasy rozegrają spotkania osiemnastej serii gier. Wydarzeniem kolejki będzie potyczka Burzy Roczyny z Orłem Wieprz.

Co prawda Burza ma nad Orłem aż dziewięć punktów przewagi, ale w tabeli dzielą te zespoły jedynie dwie lokaty. Oczywiście faworytem będą roczynianie, którzy wciąż wierzą, że uda im się dogonić prowadzącą Olimpię Chocznia, która tym razem mierzy się z Nadwiślanką Brzeźnica i wcale nie musi z tej konfrontacji wyjść zwycięsko. O czy Burza stanie na wysokości zadania? Przekonamy się w sobotę kilka minut przed 17.00, gdyż mecz zaplanowano na 15.00.

O 17.00 rozegrane zostaną natomiast dwa mecze z udziałem dwóch innych drużyn z gminy Andrychów. Zarówno Huragan Inwałd, jak i Znicz Sułkowice-Bolęcina będą gospodarzami. Huragan zagra z Wikliniarzem Woźniki, a Znicz z Amatorem Babica, czyli w obu przypadkach goście są niżej notowani.

Także o 17.00, ale w niedzielę piąty w stawce Borowik Bachowice zagra przed własną publicznością z ostatnimi w stawce Groniami Zagórnik. Z całą sympatią dla beniaminka, ale każdy inny wynik niż zwycięstwo gości będzie w tej sytuacji niespodzianką.

woc Fot. Wojciech Ciomborowski

Podziel się

Audycje / Posłuchaj więcej podcastów

Skip to content