Przejdź do treści

Przed weekendem w A i B klasie

Sport, 09 września 2022 06:45

W weekend zespoły z wadowickiej A i B klasy po raz piąty w rundzie jesiennej powalczą o punkty. Z kim spotkają się drużyny z naszego terenu?

Wicelider II grupy A klasy Burza Roczyny, która ma na koncie komplet punktów (ustępuje Nadwiślance Brzeźnica jedynie bilansem bramkowym), w sobotnie popołudnie (godz. 17.00) postara się przedłużyć serię czterech wygranych. Co prawda zagra na wyjeździe, ale Orzeł Wieprz nie jest w tym sezonie wymagającym przeciwnikiem. W równolegle rozgrywanym spotkaniu zmierzą się sąsiedzi w ligowej tabeli Wikliniarz Woźniki i Huragan Inwałd.

Dwaj inni reprezentanci gminy Andrychów rywalizujący na tym szczeblu rozgrywek swoje mecze rozegrają w niedzielę o godz. 17.00. Przed własną publicznością wystąpi Gronie Zagórnik, które na razie zamyka stawkę. Obiektywnie patrząc, każdy inny wynik niż zwycięstwo gości z Bachowice będzie dużą niespodzianką. Znacznie więcej szans na zdobycz punktową można dawać Zniczowi. Przed sułkowiczanami wyprawa do podwadowickiej Babicy, gdzie czekać na nich będzie Amator.

W B klasie w sobotnie popołudnie (godz. 16.00) będziemy świadkami starcia dwóch maruderów. Zamykający stawkę Sokół Frydrychowice podejmie pozostający również bez punktów Leskowiec Rzyki. Dzień później (godz. 17.00) ósme w tabeli rezerwy targanickiego Halniaka gościć będą kroczącą od zwycięstwa do zwycięstwa i mającą imponujący bilans bramkowy 21:1 Stanisławiankę Stanisław Dolny.

woc Fot. Facebook Huragan Inwałd

Podziel się
Skip to content