Przejdź do treści

Przed weekendem w A i B klasie

Sport, 11 maja 2023 21:52

W weekend zespoły z wadowickiej A i B klasy rozegrają spotkania 21. kolejki. Przed drużynami z gminy Andrychów duże wyzwania.

W A klasie w sobotnie popołudnie odbędą się trzy mecze z udziałem ekip z andrychowskiej gminy. W najciekawiej zapowiada się konfrontacja Wisły Łączany z wiceliderem – Burzą Roczyny. Na wyjeździe zagra także ósmy w stawce sułkowicki Znicz, który zmierzy się z przedostatnią Skawą Jaroszowice. Natomiast zamykające stawkę Gronie Zagórnik powalczą w Kleczy Dolnej z miejscową Iskrą.

W niedzielę kibiców elektryzować będzie derbowe starcie prowadzącej Olimpii Chocznia z dziewiątym Huraganem Inwałd. Goście chcą się w tym meczu zmazać plamę na honorze, jaką jest zeszłotygodniowy remis z Groniami. Kciuki za nich trzymać będą nie tylko ich fani, ale także Burzy, gdyż roczynianom do awansu potrzebna jest nie tylko znakomita postawa, ale i niepowodzenia lidera.

W B klasie, w sobotę o godz. 17.00 ósme rezerwy targanickiego Halniaka zostaną podjęte przez trzeci Dąb Tomice. Dzień później o 11.00 ostatni Leskowiec Rzyki postara się wyprzedzić Victorię Półwieś. W tym celu musi jednak pokonać siódmego w tabeli Sokoła Przytkowice.

woc Fot. Wojciech Ciomborowski

Podziel się

Audycje / Posłuchaj więcej podcastów

Skip to content