Przejdź do treści
Reklama
Reklama

Przed nami piłkarski weekend

Sport, 21 maja 2021 08:50

Sporo piłkarskich emocji zapowiada się w nadchodzący weekend na okolicznych stadionach. W Keeza IV lidze Beskid Andrychów rozpocznie rundę rewanżową w grupie mistrzowskiej, a w niższych klasach szykują się lokalne derby: Halniak Targanice zmierzy się z Burzą Roczyny, a Halniak II Targanice zagra Leskowcem Rzyki.

W Keeza IV lidze pora na drugą rundę, w której stawka została podzielona na grupę mistrzowską i grupę spadkową. W tej pierwszej znalazł się oczywiście trzeci w tabeli Beskid Andrychów, który w sobotę zmierzy się z ósmą Pcimianką Pcim. Mecz rozegrany zostanie w Andrychowie w sobotę o 17.

W 25. kolejce Keeza Klasy A Halniak Targanice u siebie zmierzy się z Burzą Roczyny w niedzielę o 17, Znicz Sułkowice Bolęcina zagra z Astrą Spytkowice w niedzielę o 17, a Huragan Inwałd w Juszczynie powalczy z Narożem w sobotę o 17.

W Keeza Klasie B pora na 20. kolejkę. Halniak II Targanice zagra u siebie z Leskowcem Rzyki w sobotę o 14, a Gronie Zagórnik w Tomicach zmierzą się z Dębem w sobotę o 17.

Z kolei w 16. kolejce IV ligi kobiet drużyna Burzy Roczyny zagra z rezerwami Prądniczanki Kraków. Mecz rozegrany zostanie w Krakowie w niedzielę o 11.

Przypomnijmy, że na trybunach mogą już pojawiać się widzowie, choć wciąż w ograniczonej liczbie.

gs

Podziel się
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Gospodarstwo-Dudek-w-Zagórniku-baner
Reklama
baner-Narodowy-Spis-Powszechny-2021
Skip to content