Przejdź do treści

Powieści fantasy dla młodzieży w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Andrychowie

Informacje, 19 lipca 2023 12:14

Dziś chcemy Wam przedstawić 3 propozycje ze 157 dostępnych do wypożyczenia książek.

Nie zapomnieliśmy o was, pamiętamy doskonale! Wierzymy, że każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Posiadamy kultowe już historie takie jak: Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy, Harry Potter (tutaj uwaga – stay tuned!), Opowieści z Narnii, Władca Pierścieni, Wiedźmin ale też całkiem sporo nowości, królujących na słynnym booktoku, wpisujących się już teraz na listy bestsellerów. Zobaczcie sami co przygotowaliśmy i koniecznie odwiedźcie nas później w bibliotece!

Ps. Dla tych leniwych polecamy kliknąć w link SOWA. Będziecie mogli dzięki niemu przeglądać nasz Internetowy katalog zbiorów wzdłuż i wszerz, a także bez wychodzenia z domu zarezerwować lub zamówić książkę dla siebie!

Trylogia Wojen Makowych (Rebbeca F. Kuang). Kiedy jesteś sierotą wojenną świat ma dla ciebie głównie pogardę, odrzucenie, brutalność i ból. Czasem, jeśli akurat masz szczęście, obojętność. Jeśli natomiast do tego jesteś dziewczynką, szczęście ma twoja przybrana rodzina. Zawsze może ubić interes i sprzedać cię na żonę jakiemuś zamożnemu staruchowi. Rin doświadczyła tego wszystkiego. Jest nikim, jej życie nie ma dla nikogo żadnego znaczenia, nikogo też nie obchodzi jej los. Jeśli chce wydostać się z rynsztoka, w którym się wychowała, ma tylko dwie drogi. Pierwsza wiedzie przez łóżko obmierzłego starca. Druga, przez bramę Akademii Sinegradzkiej – elitarnej szkoły wojskowej. Aby podążyć tą drugą drogą, Rin zrobi wszystko, co tylko leży w ludzkiej mocy. A nawet więcej. To nie jest historia o potędze nauki, sile przyjaźni czy starciach wielkiej magii. To jest historia o kołach czasu, które nieustępliwie i bezlitośnie mielą ludzkie losy. I o dziewczynie, która zniszczyła cały mechanizm. Kamieniem, bo na miecz była za biedna. [lubimyczytac.pl]

Miło nam poinformować, że posiadamy wszystkie 3 części.

Lubicie Dwór cierni i róż? Na pewno polubicie też Nasze puste przysięgi aut. Lexi Ryan. Fae, walka dobra ze złem, czarujący książę i tajemniczy wojownik- to musi się udać. Książka napisana jest dość prostym językiem, pochłania każdego czytającego. Zdumiewające plot twisty, spiski to wszystko znajdziecie podczas wertowania stron. Rozdarta między dwoma niebezpiecznymi dworami Abi będzie musiała dokonać wyboru. Komu okaże lojalność? I komu ofiaruje swoje serce? [lubimyczytac.pl]

Serce do ocalenia. Dług do spłacenia. Gra do wygrania.

2 część Caracvalu, światowego bestsellera jest już dostępna u nas! Gdy piszemy ten post, strona internetowa pokazuje nam, że aktualnie znajduje się w rękach czytelnika. Spokojnie! W każdej chwili możecie ją zarezerwować dla siebie, żeby niczego nie przegapić. Wystarczy, że klikniecie tutaj, a później dodacie ją do koszyczka. To jak zakupy! Tylko całkowicie bezpłatne. Nic się nie bójcie, jeżeli nie posiadacie konta z chęcią pomożemy je Wam założyć. Nie zdradzamy jednak wiele, żeby uniknąć niepotrzebnych spojlerów. Witajcie na Caravalu… GRA SIĘ JUŻ ZACZĘŁA! Przed wami Legenda Stephanie Garber.

Przypominamy o trwającym konkursie „Równoległe światy” dla poczatkujących pisarzy. Więcej o Konkursie znajdziecie TUTAJ

a_p

Podziel się

Audycje / Posłuchaj więcej podcastów

Skip to content