Przejdź do treści
Reklama
Reklama

Powiat oświęcimski. Policjanci zatrzymali trzech poszukiwanych

Informacje, 24 listopada 2021 10:57

Policjanci każdego dnia wykonują wiele czynności zmierzających do zatrzymania poszukiwanych, którzy na różne sposoby próbują uniknąć kary za popełnione czyny. W ciągu trzech dni (21 – 23.11.2021) w ręce mundurowych wpadło trzech poszukiwanych.

Policjanci z Komisariatu Policji w Kętach zatrzymali ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości 43-letniego mieszkańca Kęt. Do zatrzymania poszukiwanego doszło w niedzielę (21.11.2021) w Kętach. Tuż po godzinie 6 dyżurny Komisariatu Policji otrzymał  zgłoszenie dotyczące awantury domowej w jednym z mieszkań na terenie Kęt. Pod wskazany adres natychmiast został wysłany jeden z patroli. W trakcie czynności policjanci ustalili, że jednym z uczestników głośnej wymiany zdań jest 43-latek od kilku tygodni poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Oświęcimiu do odbycia ośmiu miesięcy kary pozbawienia wolności za przestępstwa kryminalne.

Z kolei policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu w niedzielę (21.11.2021) rano zatrzymali 41-latka bez stałego miejsca zamieszkania. Mężczyzna wpadł w ręce mundurowych, którzy podjęli interwencję w związku z anonimowym zgłoszeniem mieszkańca Oświęcimia, dotyczącym dwóch podejrzanych mężczyzn kręcących się przy jednym z samochodów zaparkowanych przy ulicy Granicznej w Oświęcimiu. W trakcie interwencji policjanci ustalili, że przy samochodzie znajdowali się właściciel opla oraz jego 41 – letni znajomy. Znajomy został zatrzymany ponieważ okazał się osobą poszukiwaną przez Sąd Rejonowy w Oświęcimiu do odbycia kilku dni zastępczej kary aresztu za wykroczenia porządkowe.

We wtorek (23.11.2021) o godzinie 17.30 w Oświęcimiu w jednym z mieszkań na Osiedlu Chemików policjanci zatrzymali 61-letniego mieszkańca Oświęcimia. Mężczyzna był poszukiwany od kilkunastu dni przez Sąd Rejonowy w Oświęcimiu do odbycia zastępczej kary aresztu w wymiarze 15 dni za wykroczenia porządkowe.

Znasz miejsce pobytu osoby poszukiwanej? Powiadom Policję.  

Przypominamy, że aktualne wykazy osób poszukiwanych znajdują się na stronach internetowych jednostek Policji.

Apelujemy do osób, które znają miejsce pobytu poszukiwanego, ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości,  o powiadomienie wskazanej w komunikacie jednostki prowadzącej poszukiwanie lub dokonanie zgłoszenia pod numerem alarmowym 112. Zapewniamy anonimowość.

KPP w Oświęcimiu

Podziel się
Reklama
Gospodarstwo-Dudek-w-Zagórniku-baner
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Gospodarstwo-Dudek-w-Zagórniku-baner
Skip to content