Funkcjonariusz z Rewiru Dzielnicowych wraz policjantem z ogniwa patrolowo-interwencyjnego Komisariatu Policji w Andrychowie, ustalili, że 23 kwietnia, na terenie miasta, może przebywać poszukiwany mężczyzna. W toku podjętych działań mundurowi ujawnili go na ul. Krakowskiej, gdzie został wylegitymowany. Jak się okazało, był to 37-letni mieszkaniec powiatu wadowickiego, poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Wadowicach w celu ustalenia miejsca pobytu oraz odbycia kary 1 roku pozbawienia wolności za przestępstwo narkotykowe.
Po przeprowadzonych czynnościach procesowych, mężczyzna został doprowadzony do zakładu karnego, gdzie rozpoczął odbywanie zasądzonej kary.
Źródło: KPP Wadowice






