Przejdź do treści

Posprzątali Wieprzówkę

Informacje, 23 kwietnia 2022 20:41

Dziś po raz kolejny odbyła się akcja sprzątania terenów nad Wieprzówką w Andrychowie. Organizatorem akcji była min. radna Ewa Wątroba, która wyraziła ogromną wdzięczność uczestnikom sprzątania za zaangażowanie.

Wśród chętnych do sprzątania byli radni Rady Miejskiej, przedstawiciele koła PTTK „Chałupa”, uczniowie ze szkoły Podstawowej nr 2 pod opieką nauczycielek: Alicji Simoni-Kramarz oraz Renaty Adamczyk, goście z Ukrainy i Białorusi i oczywiście wielu mieszkańców naszej gminy.

Pogoda nam dopisała, zebraliśmy mnóstwo worków śmieci, nieco mniej niż w zeszłym roku i to jest pocieszające. Dziękuję każdemu z Was. Mam nadzieję, że z roku na rok będzie mniej. Obyśmy w końcu dostrzegli piękno naszej ziemi. Kochani, dziękuję i proszę wszystkich by zwracali uwagę i dbali o nasze największe dobro – Naturę – czytamy we wpisie radnej Ewy Wątroby.

W akcję zaangażowane były również ZGK Andrychów oraz ZWIK w Andrychowie a także Sponsorzy, którzy w różny sposób przyczynili się do organizacji przedsięwzięcia.

Wszystkim dziękujemy za chęć pomocy i ogromne zaangażowanie!

Oprac. p Fot. Ewa Wątroba

Podziel się

Audycje / Posłuchaj więcej podcastów

Skip to content