Przejdź do treści
Reklama
Reklama

Pomoc pokrzywdzonym przestępstwem: Bezpłatne konsultacje

Informacje, 22 lutego 2021 11:48

Dziś (22 lutego) rozpoczął się Tydzień Pomocy Pokrzywdzonym Przestępstwem. To akcja ogólnopolska, która także prowadzona jest na terenie powiatu wadowickiego.

Jak czytamy w komunikacie Starostwa Powiatowego w Wadowicach, w dniach 22 – 26 lutego br. w Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Radoczy pełnione będą dyżury przez specjalistów: radcy prawnego, kuratora zawodowego z Sądu Rejonowego w Wadowicach, funkcjonariusza Policji, psychologa, specjalisty ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie.
Celem akcji jest przeciwdziałanie przemocy w rodzinie oraz zwrócenie uwagi na potrzeby osób pokrzywdzonych przestępstwem. Świadkowie oraz osoby pokrzywdzone przestępstwem uzyskają wsparcie w postaci informacji o przysługujących im prawach i obowiązkach, etapach postępowania, procedurach oraz instytucjach pomocowych, do których mogą się zwrócić.
Zainteresowanych mieszkańców powiatu wadowickiego zachęcamy do skorzystania z bezpłatnych konsultacji. Zapraszamy do kontaktu z Ośrodkiem Interwencji Kryzysowej w Radoczy:
* telefonicznego po numerem telefonu: 33 873 10 01
* skype: Ośrodek Interwencji Kryzysowej- wsparcie

Oprac. jd

Podziel się
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Skip to content