Przejdź do treści
Reklama
Reklama

Pomagają zmieniać życie na lepsze

Sport, 03 marca 2016 16:37

Na mapie Andrychowa przed nieco ponad miesiącem pojawił się obiekt, jakiego jeszcze w naszym mieście nie było. Centrum Sportowe Syndykat wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wszystkich, którzy chcą zadbać o swoją kondycję, sylwetkę czy po prostu o zdrowie. – Nasza oferta kierowana jest do wszystkich osób pragnących zmienić swoje życie na lepsze. Naszymi klientami są zarówno amatorzy, jak i profesjonalni sportowcy – mówi Jakub Mikołajek, współwłaściciel Syndykatu.

Podziel się

Rozpoczęcie działalności biznesowej w branży sportowej było odważną decyzją, ale Jakub Mikołajek podkreśla, że nie był to ślepy strzał. – Na przestrzeni lat ciągle napływało mnóstwo sugestii, że inne podobne miejsca w Andrychowie nie radzą sobie z potrzebami klienta, czego sam niestety nie raz doświadczyłem. Razem z bratem wiedzieliśmy jedno – Andrychów bardzo potrzebuje takiego miejsca, które będzie zrzeszało wszystkich miłośników aktywnego spędzania czasu pod każdą postacią – podkreśla współwłaściciel centrum.

Pomysłodawcy zadbali o profesjonalne, nowoczesne wyposażenie, wykwalifikowaną kadrę pracowników i dogodną lokalizację, tuż przy dworcach autobusowym i kolejowym. – Naszym głównym zadaniem jest przekonanie ludzi, że za niewielkie pieniądze komfort ich codziennego funkcjonowania może się diametralnie polepszyć, co odbije się pozytywnie na wszystkich ich aspektach życiowych. Nie chcieliśmy, by była to tylko siłownia lub wyłącznie szkoła sportów walki. Postanowiliśmy nie faworyzować żadnej z głównych gałęzi sportu w naszym klubie, którymi są: siłownia, zajęcia fitness oraz treningi sztuk walki, stąd też pomysł na określenie tego miejscacentrum sportowe – zaznacza Jakub Mikołajek.

W Syndykacie organizowana jest cała gama zajęć, spośród których chyba każdy miłośnik aktywnego spędzania czasu znajdzie coś dla siebie. – Nasi klienci są najlepszymi doradcami – uważnie ich słuchamy i wprowadzamy ciągle odpowiednie zmiany, dodajemy nowe zajęcia, urozmaicamy ofertę. Obecnie nasz grafik obejmuje między innymi zajęcia zumby (popularna, zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku), cross trainingu (program treningu siłowego i kondycyjnego), circuit trainingu (zestaw ćwiczeń ogólnorozwojowych, które pomagają wzmocnić organizm, poprawić kondycję oraz sylwetkę), pilogi (połączenie pilatesu i jogi), TBC (trening wzmacniający i aerobowy, przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej, poprawia kondycję oraz wytrzymałość), boksu czy kick-boxingu. W ofercie mamy również zajęcia dedykowane osobom starszym, mające na celu poprawienie sprawności oraz samopoczucia dla seniorów – idealne rozwiązanie dla osób, które pragną za pomocą ruchu zapobiec bólom w stawach oraz mięśni. W niedalekiej przyszłości mamy w planach także zorganizowanie plenerowych zajęć nordic walking – mówi współwłaściciel Syndykatu.

Jeszcze nie raz zaskoczymy mieszkańców naszej gminy! – zaznacza Jakub Mikołajek, podkreślając, że właściciele mają w planach sporo nowych atrakcji, które będą pojawiać się w ofercie Syndykatu w przyszłości.

W marcowym numerze Nowin Andrychowskich opublikujemy obszerny wywiad ze współwłaścicielem Syndykatu, Jakubem Mikołajkiem. Zapraszamy do lektury!

(gs)
 

Podziel się
Reklama
Reklama
Reklama
miejsce na twoją reklame
Reklama
Reklama
Skip to content